• -14,60 zł
Aminokwasy Optimum Nutrition BCAA 1000 kaps 400kaps

Aminokwasy BCAA Optimum Nutrition BCAA 1000kaps 400kaps

Optimum Nutrition
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
6 szt.
Cena
154,59 zł
139,99 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 154,59 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 269,00 zł

Ostatni raz ten produkt został kupiony 1 dzień temu.

Trzy aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach nazwane tak z powodu ich specjalnej struktury. Stanowią aż 35-40%25 puli białek mięśniowych i po treningu jako pierwsze wychwytywane przez wątrobę w celach biosyntezy białek mięśniowych. Ponadto mogą stanowić źródło energetyczne dla pracujących mięśni gdy nastąpił deficyt węglowodanowy. Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje mięśnie przed katabolizmem (samo zjedzeniem przez organizm) w trakcie treningu i mieć pewność regeneracji mięśni po treningu to OPTIMUM NUTRITION BCAA 1000 to wybór najbardziej trafny spośród dostępnych. W tym przypadku należy pamiętać, że jakość produktu to podstawa efektu. Nie wszystkie dostępne produkty tego typu spełniają to wymaganie i dlatego nie są w pełni skuteczne. OPTIMUM NUTRITION BCAA 1000 to produkt amerykański co gwarantuje 100%25-ową efektywność.

Sugerowane dawkowanie: 3 do 6 kapsułek przed i po treningu.

Opakowanie: 400 kapsułek

Informacja żywieniowa: 2 kapsułki. Vit. B6 10mg, L-Leucyna 412mg, L-Izoleucyna 274mg, L-Walina 315mg.

Szczegóły produktu
5060245609005
6

Trzy aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach nazwane tak z powodu ich specjalnej struktury. Stanowią aż 35-40%25 puli białek mięśniowych i po treningu jako pierwsze wychwytywane przez wątrobę w celach biosyntezy białek mięśniowych

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
400kaps
Forma
Kapsułki

Aminokwasy BCAA Optimum Nutrition BCAA 1000kaps 400kaps

Jeśli chcesz poprawić swoją sylwetkę, wydajność i wytrzymałość, optymalne odżywianie BCAA jest doskonałym wyborem. Każda butelka zawiera 1000kaps 400kaps, które zawierają optymalne stężenie aminokwasów rozgałęzionych. Jest to doskonały dodatek do Twojej diety, ponieważ pomaga budować mięśnie, poprawiać wytrzymałość i zwiększać wydajność.

Aminokwasy BCAA Optimum Nutrition BCAA zostały zaprojektowane, aby zapewnić Ci optymalny wskaźnik wykorzystania aminokwasów. Zostały poddane wielu testom jakości, aby zapewnić, że składniki są czyste, wolne od niepożądanych zanieczyszczeń. Produkt jest łatwy w użyciu i niezawodny, więc możesz mieć pewność, że otrzymasz najwyższą jakość odżywiania.

Aminokwasy BCAA Optimum Nutrition BCAA 1000kaps 400kaps są doskonałym uzupełnieniem diety sportowej. Zawierają optymalne stężenie trzech głównych aminokwasów: leucyny, izoleucyny i waliny. Te trzy aminokwasy są niezbędne do syntezy białek, które są odpowiedzialne za budowanie mięśni i wzmacnianie ciała. Aminokwasy BCAA Optimum Nutrition BCAA 1000kaps 400kaps pomagają Ci osiągnąć swoje fitnessowe cele szybciej.

Aby maksymalizować efekt, możesz połączyć aminokwasy BCAA Optimum Nutrition BCAA 1000kaps 400kaps z innymi suplementami z oferty Swiatsupli.pl. Przykładowo, możesz połączyć aminokwasy BCAA z produktem Marki MyProtein, Creatine Monohydrate, aby uzyskać najlepsze wyniki. Creatine Monohydrate jest wysoce skutecznym suplementem, który wspomaga produkcję energii, poprawia wytrzymałość i przyczynia się do wzrostu mięśni.

Aminokwasy BCAA Optimum Nutrition BCAA 1000kaps 400kaps są doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy szukają odżywiania o wysokiej jakości. Produkt został zaprojektowany, aby zapewnić Ci optymalny wskaźnik wykorzystania aminokwasów, a jego stosowanie pomoże Ci osiągnąć swoje cele fitnessowe szybciej i skuteczniej. Połącz go z innymi suplementami z oferty Swiatsupli.pl, aby maksymalizować efekt.

Inne produkty w tej kategorii