Aminokwasy Optimum Nutrition BCAA 1000 kaps 400kaps

Aminokwasy BCAA Optimum Nutrition BCAA 1000kaps 400kaps

Optimum Nutrition
  Chwilowo niedostępny
Cena
139,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Trzy aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach nazwane tak z powodu ich specjalnej struktury. Stanowią aż 35-40%25 puli białek mięśniowych i po treningu jako pierwsze wychwytywane przez wątrobę w celach biosyntezy białek mięśniowych. Ponadto mogą stanowić źródło energetyczne dla pracujących mięśni gdy nastąpił deficyt węglowodanowy. Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje mięśnie przed katabolizmem (samo zjedzeniem przez organizm) w trakcie treningu i mieć pewność regeneracji mięśni po treningu to OPTIMUM NUTRITION BCAA 1000 to wybór najbardziej trafny spośród dostępnych. W tym przypadku należy pamiętać, że jakość produktu to podstawa efektu. Nie wszystkie dostępne produkty tego typu spełniają to wymaganie i dlatego nie są w pełni skuteczne. OPTIMUM NUTRITION BCAA 1000 to produkt amerykański co gwarantuje 100%25-ową efektywność.

Sugerowane dawkowanie: 3 do 6 kapsułek przed i po treningu.

Opakowanie: 400 kapsułek

Informacja żywieniowa: 2 kapsułki. Vit. B6 10mg, L-Leucyna 412mg, L-Izoleucyna 274mg, L-Walina 315mg.

Szczegóły produktu
5060245609005

Trzy aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach nazwane tak z powodu ich specjalnej struktury. Stanowią aż 35-40%25 puli białek mięśniowych i po treningu jako pierwsze wychwytywane przez wątrobę w celach biosyntezy białek mięśniowych

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
400kaps
Forma
Kapsułki

Optimum Nutrition BCAA 1000kaps 400 kaps.

BCAA Optimum Nutrition to kompleksowa mieszanka aminokwasów rozgałęzionych wzbogacona o witaminę B6, która wzmacnia działanie aminokwasów i przyczynia się do redukcji zmęczenia. Jest to idealne produkty dla ludzi aktywnych fizycznie, którzy cenią sobie skuteczne działanie i dobrą jakość. BCAA Optimum Nutrition są szybko wchłaniane, co wpływa na efektywność i szybkość działania.

BCAA Optimum Nutrition ma szerokie zastosowanie:

  • Zwiększa wydolność
  • Przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej
  • Uzupełnia energię
  • Wspomaga regenerację i gojenie się mięśni
  • Pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej
  • Wpływa na poprawę wytrzymałości i siły mięśniowej

BCAA Optimum Nutrition jest wysoce skutecznym suplementem, który wspomaga Twoje treningi i pomaga osiągnąć oczekiwane rezultaty. BCAA zawiera wysokiej jakości aminokwasy rozgałęzione, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i wzrostu mięśni. Dodatkowo witamina B6 przyspiesza metabolizm i przyczynia się do redukcji zmęczenia.

Informacje dla alergików

BCAA Optimum Nutrition zawiera następujące alergeny:

  • Soja
  • Dwutlenek siarki

Efekt

BCAA Optimum Nutrition to produkt, który jest w stanie zaoferować Ci wiele korzyści. Zawarte w nim aminokwasy rozgałęzione wspomagają wzrost mięśni i pomagają w utrzymaniu ich w dobrej kondycji. Zmniejsza to również ryzyko powstania kontuzji. Ponadto, BCAA Optimum Nutrition zapewnia wyższy poziom energii i wytrzymałości, co pozwala Ci trenować dłużej i z większą intensywnością.

BCAA Optimum Nutrition wspomaga także redukcję tkanki tłuszczowej. Witamina B6 wspomaga metabolizm, a dodatkowe aminokwasy rozgałęzione pomagają w procesie redukcji tkanki tłuszczowej. BCAA Optimum Nutrition wspomaga również tworzenie nowych komórek mięśniowych i zapewnia wyższy poziom energii.

Jakie suplementy warto połączyć z BCAA Optimum Nutrition, aby maksymalnie wykorzystać jego efekt?

Aby uzyskać najlepsze rezultaty z BCAA Optimum Nutrition, zaleca się połączenie go z innymi suplementami. Najlepszym wyborem jest połączenie BCAA Optimum Nutrition z odżywką białkową lub aminokwasami. Możesz również połączyć BCAA Optimum Nutrition z kreatyną, która wspomaga wzrost masy mięśniowej i wytrzymałości. Wszystkie te produkty są dostępne na swiatsupli.pl.

BCAA Optimum Nutrition to wysoce skuteczny produkt, który zapewni Ci wiele korzyści. Zawiera wysokiej jakości aminokwasy rozgałęzione i witaminę B6, która wzmacnia działanie aminokwasów i przyczynia się do redukcji zmęczenia. Uzupełnienie tego suplementu innymi odżywkami lub aminokwasami może zapewnić jeszcze lepsze rezultaty. Jeśli więc szukasz produktu, który pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów, BCAA Optimum Nutrition jest idealnym wyborem.