Aminokwasy Formotiva BCAA kapsules 300kaps

Aminokwasy BCAA Formotiva BCAA 300kaps

Formotiva
  Chwilowo niedostępny
Cena
0,00 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Formotiva BCAA Capsules 300 kapsułek

Suplement diety dla sportowców. BCAA Capsules zawiera skoncentrowane źródło aminokwasów rozgałęzionych BCAA z dodatkiem witaminy B6. Taka kompozycja składników aktywnych nasila procesy anaboliczne organizmu, a także wykazuje działanie antykataboliczne. Witamina B6 oddala uczucie zmęczenia i znużenia oraz skraca czas regeneracji potreningowej.

BCAA Capsules - opis i charakterystyka aminokwasów w kapsułkach

BCAA Capsules to suplement diety dla osób aktywnych fizycznie, który łączy w sobie aminokwasy rozgałęzione (Branched Chain Amino Acids: L-leucyna, L-izoleucyna i L-walina) w najbardziej optymalnym dla organizmu stosunku 2:1:1 z dodatkiem witaminy B6. Aminokwasy egzogenne jakie znajdują się w suplemencie diety BCAA Capsules stanowią jeden z podstawowych składników budujących białka mięśniowe i stymulujących je do dalszego wzrostu.
Każda kapsułka suplementu diety BCAA Capsules dostarcza 1100 mg najwyższej jakości aminokwasów rozgałęzionych BCAA, co bardzo ułatwia precyzyjną suplementację i zwiększa wygodę stosowania. Produkt rekomendowany jest zarówno sportowcom sylwetkowym, jak i wytrzymałościowym, którym zależy na zwiększeniu spożycia aminokwasów rozgałęzionych w diecie.

BCAA Capsules - zalety stosowania:

  • optymalne proporcje poszczególnych aminokwasów (2:1:1)
  • aż 1100mg BCAA w każdej kapsułce
  • dodatek witaminy B6 dla zniwelowania uczucia zmęczenia i znużenia

Aminokwasy BCAA w diecie sportowca

BCAA, czyli aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach bocznych nie są syntetyzowane przez organizm. Należy je zatem dostarczyć wraz z dietą. Osoby intensywnie trenujące potrzebują dostarczenia do organizmu większej ilości aminokwasów. Szczególne wysokie zapotrzebowanie na owe aminokwasy występuje w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego, kiedy są one metabolizowane w mięśniach i wykorzystywane, jako źródło energii. Z drugiej jednak strony nasilają procesy anaboliczne i hamują katabolizm mięśniowy, a także skracają proces regeneracji potreningowej. Formułę produktu BCAA Capsules wzbogacono o witaminę B6, która nie tylko pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia, ale także przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu oraz prawidłowego metabolizmu.

Wartość odżywcza 10 kapsułek
Wartość energetyczna 31 kJ / 7 kcal
Tłuszcz
w tym kwasy tłuszczowe nasycone
0,12 g
0,05 g
Węglowodany
w tym cukry
0,3 g
<0,03 g
Białko 1,2 g
Sól <0,01 g
L-Leucyna 5500 mg
L-Izoleucyna 2750 mg
L-Walina 2750 mg
Witamina B6 2,8 mg

Składniki: L-leucyna, L-izoleucyna, L- walina, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), składniki kapsułki: żelatyna, barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza oraz dwutlenek tytanu.

Opis i charakterystyka produktu BCAA Capsules:

  • 1 porcja = 5 kapsułek
  • Ilość porcji w opakowaniu: 60
  • Zawartość opakowania: 300 kapsułek
Szczegóły produktu
5906071005904

Suplement diety dla sportowców. BCAA Capsules zawiera skoncentrowane źródło aminokwasów rozgałęzionych BCAA z dodatkiem witaminy B6

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
300kaps
Forma
Kapsułki