Aminokwasy BCAA Fitmax BCAA Pro 8000 550g

FitMax
  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
74,99 zł

(72,81 zł 550g)

Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

 
BCAA Pro 8000 - to trzy podstawowe aminokwasy l-leucyna, l-izoleucyna, l-walina, o doskonałych proporcjach 2:1:1 i potężnym stężeniu, które znacząco przyspieszają odbudowę i regenerację mięśni. CO najważniejsze bez zbędnych wypełniaczy.

 • Niezwykle wysoko stężone BCAA w proszku
 • Potężna dawka leucyny
 • Krystalicznie czysta forma
 • 50 potężnych dawek!
 • Bez glutaminy, tauryny, zbędnych cukrów i wypełniaczy
 • Doskonała rozpuszczalność

FitMax BCAA 8000 to bardzo skuteczna kombinacja aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach (L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina). Proszek zawiera największą ilość L-leucyny wspomagającą wzrost mięśni i siły. Przeznaczony dla profesjonalnych kulturystów i wyczynowych sportowców, którzy chcą rozbudować i wzmocnić masę mięśniową, co pozwoli na bardzo szybkie polepszenie ogólnej sprawności fizycznej do poziomu nieosiągalnego wcześniej. Aminokwasy BCAA blokują przepływ tryptofanu, dlatego obniżają zmęczenie i podnoszą poziom energii. Także skutecznie zapobiegają katabolizmowi (załamanie wzrostu mięśni).

BCAA Pro 8000 to 8000 mg aminokwasów rozgałęzionych w porcji, które pełnią liczne funkcje fizjologiczne w organizmie   (budulcowe, energetyczne, regulacyjne). Stanowią one około 33% tkanki mięśniowej.  Produkt kierowany jest głównie do osób aktywnych fizycznie, celem uzupełnienia diety o wybrane składowe.

Pod wpływem intensywnego treningu dochodzi do wyczerpania zapasów energetycznych zgromadzonych w glikogenie. Zwiększa się wówczas zapotrzebowanie na aminokwasy BCAA. Doświadczenia kliniczne jednoznacznie potwierdzają skuteczność tych substancji w zmniejszeniu ryzyka powikłań spowodowanych intensywnym wysiłkiem oraz w zahamowaniu tworzenia się amoniaku, obniżającego metabolizm wewnątrzkomórkowy. W ten sposób wpływają na normalizację pracy mózgu, gdzie w trakcie regeneracji tworzy się wystarczająca ilość serotoniny, sprzyjającej usuwaniu zmęczenia. W codziennym pożywieniu nie występuje dostateczna ilość aminokwasów BCAA, dlatego niezbędne jest uzupełnianie ich w formie suplementu.

Fitmax BCAA regulują gospodarkę tłuszczową i węglowodanową - potęgują rozpad i utrudniają gromadzenie się w organizmie tłuszczu zapasowego. Intensyfikacja przemian tłuszczowych przez wolne BCAA, odbywa się zarówno na poziomie regulacji ogólnoustrojowej, jak też na poziomie metabolizmu tkanki mięśniowej i tłuszczowej - jest to zjawisko adaptacyjne, umożliwiające zachowanie równowagi życiowej, w głodzie i podczas długiej wytężonej pracy.
 
Badania wykazały, że niedobór łańcuchów aminokwasów w powiązaniu ze wzmożonym wysiłkiem fizycznym np. ćwiczenia na siłowni, trening siłowy i wytrzymałościowy, może prowadzić do spalania tkanki mięśniowej, ze względu na zapotrzebowanie organizmu na azot.
 
Można jednak temu zapobiec stosując suplementację Fitmax BCAA Pro 8000. Jedną spośród wielu funkcji spełnianych przez aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach BCAA jest asysta w procesie transportu tłuszczy do komórek w celu wyprodukowania porcji energii.
 
Aminowkasy BCAA Powder stymulują również przysadkę, która wytwarza hormon wzrostu zaangażowany w rozwój tkanki mięśniowej i wyzwalanie kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej w celu wykorzystania ich w procesach energetycznych co przyczynia się do spalenia zalegającej tkanki tłuszczowej, odchudzania i jest przydatne w treningu na rzeźbę.
 
Dostarczają też organizmowi azotu. Odżywki aminokwasowe o rozgałęzionym łańcuchu BCAA są często stosowane przez osoby aktywne ćwiczące na siłowni, uprawiające takie dyscypliny jak kulturystyka i fitness.
 

Składniki aktywne: Ilość w porcji (11g)
L-leucyna 4 000 mg
L-walina 2 000 mg
L-izoleucyna 2 000 mg


Wielkość porcji: 11 g (1/2 miarki)
Ilość porcji w opakowaniu: 50

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1/2 porcji BCAA Pro 8000 codziennie rano na czczo oraz po 1 porcji okołotreningowo.
Szczegóły produktu
5907776170713

BCAA Pro 8000 - to trzy podstawowe aminokwasy l-leucyna, l-izoleucyna, l-walina, o doskonałych proporcjach 2:1:1 i potężnym stężeniu, które znacząco przyspieszają odbudowę i regenerację mięśni. CO najważniejsze bez zbędnych wypełniaczy.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
550g
Forma
Proszek

Zalecenia:

 • Fitmax BCAA Pro 8000 550g to wyjątkowe połączenie aminokwasów wielozadaniowych łatwo przyswajalnych przez organizm człowieka.
 • Aminokwasy BCAA są niezbędne dla utrzymania i wzrostu masy mięśniowej oraz regeneracji po wysiłku.
 • Fitmax BCAA Pro 8000 550g zawiera najczystszą postać aminokwasów BCAA w stosunku 2:1:1, która zapobiega rozpadowi mięśni.
 • Dzięki zastosowaniu tego produktu wzmocnisz swoje ciało i uzyskasz efekt wymarzonego kształtu.
 • Fitmax BCAA Pro 8000 550g to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie i dbających o zdrowie.
 • Lubię suplementy diety i widzę, jak dużo dobrego mogą one zrobić dla mojego zdrowia i urody. Dlatego polecam suplementy Fitmax BCAA Pro 8000 550g, które zawierają aminokwasy BCAA w stosunku 2:1:1, które zapobiegają rozpadowi mięśni. Dzięki temu produktowi możesz utrzymać masę mięśniową i wzmocnić swoje ciało.

  Skład

  Fitmax BCAA Pro 8000 550g zawiera wyjątkowe połączenie aminokwasów wielozadaniowych łatwo przyswajalnych przez organizm człowieka. Oprócz aminokwasów BCAA, zawiera także witaminę B6, która wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz metabolizm białek i glikogenu.

  Korzyści

  Fitmax BCAA Pro 8000 550g zapewnia wiele korzyści dla twojego zdrowia. Dzięki temu produktowi poprawisz swoją wytrzymałość i przyspieszysz proces regeneracji po wysiłku. Suplement pozwoli Ci przechodzić treningi z większym zaangażowaniem, zapobiegnie rozpadowi mięśni i wzmocni Twoje ciało. Fitmax BCAA Pro 8000 550g zmniejszy także poczucie zmęczenia i znużenia po wysiłku.

  Zalecenia

  Aby w pełni wykorzystać potencjał Fitmax BCAA Pro 8000 550g, zalecam suplementację innymi produktami dostępnymi w sklepie SwiatSupli.pl np. Fitmax Creatine 500g lub Fitmax Krea-Genic 500g. Oba produkty wzmocnią efekty działania aminokwasów BCAA i pomogą Ci w szybszym osiąganiu celów związanych z Twoją sylwetką. Fitmax BCAA Pro 8000 550g to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie i dbających o zdrowie.