Aminokwasy BCAA Fitmax BCAA Pro 4200 240tab

FitMax
  Chwilowo niedostępny
Cena
62,79 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Fitmax® BCAA Pro 4200 to środek spożywczy uzupełniający dietę w aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA) – leucynę, izoleucynę i walinę oraz witaminy: B6 i C. BCAA –należą do substancji egzogennych (nie produkowanych przez organizm ludzki), co oznacza, że muszą być one dostarczane z pożywieniem. Aminokwasy te spełniają bardzo ważne funkcje fizjologiczne w organizmie, tj. budulcowe, energetyczne, regulacyjne i stanowią ok. 40% tkanki mięśniowej organizmu. Fitmax® BCAA Pro to 4200mg rozgałęzionych aminokwasów w porcji, które ograniczają rozpad i nasilają odbudowę białek; poprawiając bilans azotowy. Potęgują rozpad i utrudniają gromadzenie się w organizmie tłuszczu zapasowego, regulując tym samym gospodarkę tłuszczową i węglowodanową. Zapotrzebowanie na BCAA wzrasta znacząco w trakcie i po wysiłkach fizycznych oraz w dietach redukcyjnych (odchudzających).

Fitmax® BCAA Pro 4200 jest idealnym zestawieniem stworzonym w szczególności dla sportowców trenujących dyscypliny siłowe, szybkościowo-siłowe i wytrzymałościowe oraz dla osób stosujących diety redukcyjno-zdrowotne. Z myślą o większej skuteczności działania produkt został dodatkowo wzbogacony o witaminę B6, która potęguje przyswajanie aminokwasów egzogennych. Natomiast witamina C wpływa na wytwarzanie i zachowywanie kolagenu oraz jest silnym przeciwutleniaczem, który zapobiega niepożądanym procesom utleniania, a więc wstrzymuje powstawanie w organizmie niekorzystnych wolnych rodników. Odpowiednio dopracowany skład aminokwasów rozgałęzionych i witamin w Fitmax® BCAA Pro 4200 wyjątkowo silnie hamuje gromadzenie tłuszczu zapasowego i stymuluje procesy budulcowe na poziomie tkanki mięśniowej.

Zalecany sposób użycia

Stosuj 1 porcję (3 tabletki) przed treningiem.

Informacje żywieniowe

Składniki aktywne W 1 porcji (3 tabletki)
L-Leucyna 2100mg
L-Walina 1050mg
L-Izoleucyna 1050mg
Witamina C 80mg
Witamina B6 1.4mg
Szczegóły produktu
5908264416597

Fitmax® BCAA Pro 4200 to środek spożywczy uzupełniający dietę w aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA) – leucynę, izoleucynę i walinę oraz witaminy: B6 i C.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
240tab
Forma
Tabletki

Zalecenia

 • Aminokwasy BCAA Fitmax BCAA Pro 4200 240tab to doskonały wybór dla sportowców i osób aktywnych, którzy chcą dostarczyć swojemu organizmowi odpowiedniego składników odżywczych i osiągnąć swoje cele sportowe.
 • Aminokwasy BCAA Fitmax BCAA Pro 4200 240tab są unikalnym połączeniem aminokwasów L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny, które wspomagają utrzymanie masy mięśniowej.
 • Aminokwasy BCAA Fitmax BCAA Pro 4200 240tab doskonale nadają się do stosowania podczas zwiększonego wysiłku fizycznego, zwiększając wytrzymałość organizmu.
 • Aminokwasy BCAA Fitmax BCAA Pro 4200 240tab wspomagają regenerację po wysiłku, dzięki czemu możesz ćwiczyć dłużej i skuteczniej.
 • Aminokwasy BCAA Fitmax BCAA Pro 4200 240tab to doskonały suplement diety, który dostarcza organizmowi składniki odżywcze niezbędne do osiągnięcia wymarzonych celów sportowych.

 • Aminokwasy BCAA Fitmax BCAA Pro 4200 240tab to produkt, który z pewnością spełni oczekiwania każdego miłośnika sportu. Ten produkt jest unikalnym połączeniem aminokwasów L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny, które pomagają w utrzymaniu masy mięśniowej. Stosowanie tego produktu to doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą osiągać zamierzone cele sportowe. Zalet tego produktu jest wiele, ponieważ wspomaga on wytrzymałość organizmu podczas wysiłku fizycznego, a także pomaga w regeneracji po wysiłku.

  Korzyści

  Aminokwasy BCAA Fitmax BCAA Pro 4200 240tab są bardzo skuteczne i mają wiele korzyści:
 • Utrzymanie masy mięśniowej dzięki połączeniu aminokwasów L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny.
 • Zwiększenie wytrzymałości organizmu podczas wysiłku fizycznego - aminokwasy zamknięte w tabletkach zapewniają dłuższe i bardziej efektywne treningi.
 • Skuteczna regeneracja po wysiłku fizycznym - aminokwasy zapewniają szybsze gojenie i odnowę sił.
 • Dostarczenie organizmowi niezbędnych i odpowiednio dobranych składników odżywczych i witamin, które są niezbędne do osiągnięcia wymarzonych celów sportowych.
 • Zalety stosowania

  Aminokwasy BCAA Fitmax BCAA Pro 4200 240tab pomagają w utrzymaniu masy mięśniowej, zwiększają wytrzymałość organizmu podczas wysiłku fizycznego, a także skutecznie wspomagają regenerację po wysiłku. Ponadto, dostarczają one organizmowi niezbędnych i odpowiednio dobranych składników odżywczych i witamin, które są niezbędne do osiągnięcia wymarzonych celów sportowych.

  Dodatkowe suplementy

  Aby jeszcze bardziej zwiększyć efekty stosowania produktu Aminokwasy BCAA Fitmax BCAA Pro 4200 240tab, należy dodać dodatkowe suplementy i produkty oferowane przez sklep Swiatsupli.pl. W ofercie sklepu znajdują się między innymi: glutamina, węglowodany, izolat białka, GABA, kreatyna, aminokwasy, preparaty wspomagające odchudzanie, produkty wspomagające żywienie sportowca, a także preparaty witaminowe. Korzystanie z produktu Aminokwasy BCAA Fitmax BCAA Pro 4200 240tab i wspomagających go suplementów z oferty Swiatsupli.pl jest gwarancją skuteczności i uzyskania wymarzonych efektów! Zdecyduj się na produkt Aminokwasy BCAA Fitmax BCAA Pro 4200 240tab i osiągnij swoje cele sportowe!