Suplement Prozdrowotny Now Foods Liquid CoQ10 118ml

Zdrowe Serce Koenzym Q10 Now Foods Liquid CoQ10 118ml

NOW Foods
  Chwilowo niedostępny
Cena
59,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

NOW Foods Coq10 Liquid 118ml

-

NOW Foods Coq10- koenzym Q10 jest jednym z najsilniejszych substancji która zwalcza wolne rodniki. Zapobiega ona starzeniu się komórek, temu jest tak ważną substancją dla naszego organizmu, zwiększa witalność naszego organizmu, zmniejsza ryzyko powstawania chorób oraz odmładza nasz organizm wpływając m.in. cere, włosy, paznokcie teraz w formie liquidu.

-

  • - WSPOMAGA PRACE SERCA

  • - WSPIERA UKŁAD ODPORNOŚCIOWY

  • - ZWIĘKSZA WYDOLNOŚĆ TLENOWĄ

  • - OCZYSZCZA Z WOLNYCH RODNIKÓW

  • - WSPIERA PRODUKCJE ENERGI W MITOCHODRIAH

  • -WYGODNA, PŁYNNA FORMA

-

-

NOW Foods Coq10-  jest to związek który wystepuje we wszystkich komórkach naszego organizmu. W największej ilości występuje w mitochondriach, gdzie produkowana jest energia komórkowa. Dzięki swojemu niesamowitemu wpływowi na oczyszczanie z wolnych rodników klasyfikuje się go do  antyoksydantów.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

1 porcja 5ml raz dziennie do posiłku.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Wielkość porcji: 1 łyżeczka (5 ml)
 % Dzienna wartość
* Procent dziennych wartości opiera się na diecie 2000 kalorii. 
† Nie ustalono dziennej wartości.
Kalorie 20  
   Kalorie z tłuszczu 15  
Całkowita zawartość tłuszczu 2 g 3% *
Całkowity węglowodan 1 g <1% *
Witamina E (z mieszanek tokoferoli) 30 jm 100%
Niacyna (z trihydratu NAD) ** 0,7 mg 4%
Witamina B-6 (z monohydratu P-5-P) ** 7 mg 350%
Witamina B-12 (jako cyjanokobalamina) 100 mcg 1667%
Kwas pantotenowy (jako Pantethine) ** 5 mg 50%
Koenzym Q10 (CoQ10) 100 mg
Ekstrakt ze stewii (liść) 20 mg
D-Ribose 10 mg

   Trihydrat NAD (dinukleotyd nikotynamidoadeninowy)
5 mg
Szczegóły produktu
733739031860

NOW Foods Coq10- koenzym Q10 jest jednym z najsilniejszych substancji która zwalcza wolne rodniki. Zapobiega ona starzeniu się komórek, temu jest tak ważną substancją dla naszego organizmu, zwiększa witalność naszego organizmu, zmniejsza ryzyko powstawania chorób oraz odmładza nasz organizm wpływając m.in. cere, włosy, paznokcie teraz w formie liquidu.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Pojemność
118ml
Forma
Płyn

Zdrowe Serce Koenzym Q10 Now Foods Liquid CoQ10 118ml

Aby utrzymać zdrowe serce i dobry stan układu krążenia, Zdrowe Serce Koenzym Q10 Now Foods Liquid CoQ10 118ml jest idealnym produktem, który dostarcza nam składników odżywczych potrzebnych do utrzymania prawidłowego funkcjonowania serca. Preparat zawiera aktywny i najważniejszy składnik Koenzymu Q10, który pomaga zwalczać wolne rodniki i przyczynia się do utrzymania właściwego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego. Dzięki tej formule produkt jest bardzo skuteczny i wygodny w użyciu.

Koenzym Q10 jest ważnym składnikiem odżywczym potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania naszego serca. Preparat jest bardzo skuteczny, ponieważ łatwo się wchłania, szybko dostarcza i uwalnia składniki odżywcze. Składnik ten jest kluczowym składnikiem do wspierania energii komórkowej i utrzymania właściwego poziomu metabolicznego.

Koenzym Q10 jest składnikiem, który działa przeciwutleniająco, dzięki czemu stanowi ważną część naszego zdrowego stylu życia. Związek ten wspomaga również wysiłek fizyczny, ponieważ wspomaga produkcję energii. Preparat Zdrowe Serce Koenzym Q10 Now Foods Liquid CoQ10 118ml jest łatwy w użyciu i bezpieczny. Produkt jest wygodny w użyciu i można go stosować codziennie.

Aby zwiększyć efekt produktu, można połączyć go z innymi suplementami z witaminą E i kwasem liponowym. Witamina E jest pomocna w chroniąc nasze serce, ponieważ działa jako przeciwutleniacz i neutralizuje wolne rodniki. Kwas liponowy jest substancją, która pomaga w zmniejszeniu ogólnego poziomu cholesterolu i zapobiega jego odkładaniu się w ścianach tętnic. Swiatsupli.pl oferuje szeroki wybór suplementów do połączenia z Zdrowe Serce Koenzym Q10 Now Foods Liquid CoQ10 118ml, aby maksymalnie wzmocnić jego działanie.

Jeśli chcesz zadbać o swoje serce i układ krążenia, Zdrowe Serce Koenzym Q10 Now Foods Liquid CoQ10 118ml to wybór, który powinieneś rozważyć. Produkt jest łatwy w użyciu i wygodny w użyciu, a jego składniki odżywcze są bardzo skuteczne w wspomaganiu naszego zdrowego stylu życia. Produkt można połączyć z innymi suplementami z witaminą E i kwasem liponowym oferowanymi przez Swiatsupli.pl, aby wzmocnić jego działanie.

Inne produkty w tej kategorii