Bestsellery

New Reduced price! VPX MELTDOWN MD2 Princess 72 Liquid

610764012074

Najmocniejszy spalacz tłuszczu z amerykańskiego laboratorium VPX. Teraz kupujesz 2 szt. w cenie 1 szt.

More details

99,00 zł

198,00 zł

-99,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • VPX MELTDOWN MD2 Princess x2

  -

  VPX Meltown Md2 Pricness - doskonała formuła wspomagająca odchudzanie skierowana szczególnie na potrzeby kobiet. Podnosi całodobowy metabolizm organizmu i pomaga w powstrzymaniu apetytu.

  -

  • - SPALACZ TŁUSZCZU SKIEROWANY NA POTRZEBY KOBIET

  • - WSPOMAGA REDUKCJĘ TKANKI TŁUSZCZOWEJ

  • -PODNOSI CAŁODOBOWY METABOLIZM

  • - ZMNIEJSZA APETYT

  • - PODNOSI TERMOGENEZE ORAGNIMZU

  Produkt VPX Meltdown Md2 Pricness jest to formuła przeznaczona szczególnie dla pań, dzięki swojemu bogatemu w substancje aktywne składowi wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, nawet tej najbardziej uciążliwej i najcięższej do zniwelowania.

  Meldown Md2 Princess opiera swoje niesamowite działanie na starannie dobranych substancjach aktywnych które są najskuteczniejsze w procesie redukcji tkanki tłuszczowej i drodze do uzyskania wymarzone sylwetki!

  -

  ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

  W dni nietreningowe 2 kapsułki wraz ze śniadaniem.

  W dni treningowe 2 kaspułki ok.20-30min przed treningiem.

  -

  INFORMACJE ŻYWIENIOWE

  Olej szafranowy, żelatyna, lecytyna słonecznikowa, dwutlenek krzemu, woda oczyszczona, dwutlenek tytanu, naturalny czerwony kolor, lecytyna sojowa (z etoksylowanymi mono-diglicerydami i glikolem propylenowym) i polidimetylokrzemian


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: