Bestsellery

X’Therm-N-tor® - EKSTERMINACJA TŁUSZCZU!

More details

51,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • X’Therm-N-tor® - EKSTERMINACJA TŁUSZCZU!

  Zadanie do wykonania dla spalacz tłuszczu!
  •    Redukcja tkanki tłuszczowej! 
  •    Maksymalne spotęgowanie Twoich wysiłków!
  •    Przyspieszenie osiągniecia idealnej sylwetki!
  •    Ekonomia stosowania!

  Efektywność działania produktów ukierunkowanych na wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej organizmu w znacznej mierze zależy od ich skuteczności podwyższania tempa podstawowej przemiany materii, a przez to większego wykorzystania powstałych w trakcie lipolizy produktów energetycznych. 
  Ich najefektywniejsze zagospodarowywanie odbywa sie głównie w ramach intensyfikacji mechanizmów wytwarzania ciepła w organizmie (termogeneza). 
  Tak dochodzi do aktywacji procesów inicjowania rozpadu tkanki tłuszczowej. 
  To czego szukasz, nazywa się X’Therm-N-tor®!
   
  X’Therm-N-tor®  PROGERSYWNA FORMUŁA REDUKUJACA

  Projektując X’Therm-N-tor® postawiliśmy sobie 2 cele:
  1.    Użycie substancji aktywnych, które jak najszybciej po spożyciu będą inicjowały proces rozkładu tkanki tłuszczowej i maksymalnie wydłużały czas jego trwania. 
  2.    Zastosowania kompozycji składników, które będą wpływały na podniesienie zdolności organizmu do efektywnego wykorzystania wolnych kwasów tłuszczowych pojawiających się w krwiobiegu w następstwie efektywnego rozkładu tkanki tłuszczowej.  

  X’Therm-N-tor® - ekstremalnie mocny, szybko i długo działający dzięki wykorzystaniu do produkcji WYŁĄCZNIE standaryzowanych ekstraktów roślinnych.
  - ekstrakt z gorzkiej pomarańczy standaryzowany na 6% synefryny,
  - ekstrakt imbiru standaryzowany na 5% gingeroli,
  - ekstrakt kakaowca standaryzowany na 24% teobrominy,
  - ekstrakt guarany standaryzowany na 50% kofeiny, 
  - Kofeina w czystej, bezwodnej, krystalicznej formie,
  - ekstrakt pieprzu kajeńskiego standaryzowany na 8% kapsaicyny,
  - ekstrakt malin standaryzowany na 98% ketonów malinowych
  - ekstrakt pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny

  X’Therm-N-tor®  - bezpieczne, wszechstronnie przebadane surowce pod kątem obecności zanieczyszczeń mikrobiologicznych, metali ciężkich, czy substancji uznanych za zabronione wspomaganie w sporcie.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: