Bestsellery

Dobre wymieszanie, to lepszy smak,
dobry shaker to lepszy styl!

More details

6,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

  • Dobre wymieszanie, to lepszy smak,
    dobry shaker to lepszy styl!

    CHARAKTERYSTYKA: 
    - zakręcany ustnik 
    - efektywny rozdrabniacz 
    - ergonomiczny kształt 
    - najlepszy design

    Idealny do przygotowywania odżywek wysokobiałkowych, gainerów i BCAA w proszku.

    Shaker jest bardzo profesjonalnie wykonany i szczelny. Prezentuje się naprawdę dumnie na tle często spotykanej "tańszczyzny". Zawiera sito rozdrabniająca o budowie stożkowo-heksagonalnej (tzw. "plaster miodu") - co ułatwia mieszanie i redukuje pienienie.

    Shaker pochodzi od najbardziej uznanego producenta. Wiele znanych marek bazuje na jego linii (to powszechna praktyka - z odzywkami jest obecnie podobnie).


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: