Bestsellery

040232245831

chizo jest to jedyna przed treningowka która nie bazuje na kofeinie i beta alaninie. Firma Insine Labs udowadnia ze opracowała skład który jest najsilenijsszym stymulantem do wzrostu siły i masy miesniowej bez użycia tanich pobudaczy. 

More details

129,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

  • Schizo jest to jedyna przed treningowka która nie bazuje na kofeinie i beta alaninie. Firma Insine Labs udowadnia ze opracowała skład który jest najsilenijsszym stymulantem do wzrostu siły i masy miesniowej bez użycia tanich pobudaczy. 

    wykorzystuje kluczowy składnik zwany OXYGOLD które można znaleźć tylko w produktach Insane Labz na całym świecie . OXYGOLD może pomóc ciała swoje naturalne zdolności , aby wykorzystać inne składniki , witaminy i składniki odżywcze , w sposób bardziej efektywny więc użyć tego, co konsumują , a nie waisting go . Jeśli chcesz silnym bodźcem, przed treningiem , bez swędzenie drży schizo jest produktem dla Ciebie


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: