Bestsellery

UNS CREA-X5 jest wysokiej jakości suplementem diety, którego działanie oparte jest na aktywności pięciu doskonale uzupełniających się form kreatyny.

creax5

More details

55,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • UNS CREA-X5 jest wysokiej jakości suplementem diety, którego działanie oparte jest na aktywności pięciu doskonale uzupełniających się form kreatyny, w formule HAMMER, w celu maksymalnego wspomagania przyrostów masy mięśniowej, siły i wytrzymałości! Dzięki wysokiej skuteczności i potencjałowi anabolicznemu jest produktem z wyboru, nie tylko wśród zawodników uprawiających sporty walki.

  • Uderzeniowa dawka, aż 4500 mg zaawansowanych form kreatyny w porcji,
  • wspiera efektywny przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej,
  • zapewnia szybki zastrzyk energii podczas intensywnego wysiłku,
  • ułatwia regenerację między wymagającymi seriami ćwiczeń.


  Kreatyna jest jednym z najdokładniej przeanalizowanych związków bioaktywnych wykorzystywanych w suplementacji sportowców. Podaż kreatyny zwiększa zapasy fosfokreatyny w mięśniach nawet o 40%, co przekłada się na wyraźne zwiększenie intensywności wykonywanych ćwiczeń, pomaga zwiększać osiągi oraz dostarcza potężnego bodźca anabolicznego do wzrostu mięśni.         

  Formuła HAMMER opiera się na odpowiednim zestawieniu zróżnicowanych źródeł kreatyny, dobranych według kryterium jakim jest biodostępność i okres półtrwania. Wyselekcjonowane z laboratoryjną precyzją wzajemne proporcje różnych form chemicznych, zapewnią wydajną, systematyczną i efektywną podaż tego mikroskładnika na poziomie komórkowym.

  Już krótkoterminowa suplementacja kreatyną zwiększa wzrost masy mięśniowej. W badaniach wykazano, że sportowcy mogą zyskać do 1,5 kg mięśni już w pierwszym tygodniu nasycania tym związkiem i do 4,5 kg w cyklu 6 tygodniowym.

  Zalecane dzienne spożycie
  Jedną porcję - 5 g (1 miarka) rozpuścić w 200 ml wody. Stosować raz dziennie przed treningiem.

  Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Może zawierać pochodne mleka, soi, pszenicy, jaj, selera i gorczycy, arachidów.
  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
  • Preparat powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla dzieci
  • Może mieć niekorzystny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: