Bestsellery

Sale OLIMP TCM MEGA CAPS 400kaps

5901330024603

OLIMP TCM  MEGA CAPS- to najwyższe stężenie kreatyny w jednej tabletce. Chrakteryzujące się wysoką przyswajalnością i ekstremalnie wysoką stabilnością kreatyny.

More details

65,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • OLIMP TCM MEGA CAPS

  -

  OLIMP TCM  MEGA CAPS- to najwyższe stężenie kreatyny w jednej tabletce. Chrakteryzujące się wysoką przyswajalnością i ekstremalnie wysoką stabilnością kreatyny.

  -

  • -WSPOMAGA PRZYROST TKANKI MIĘŚSNIOWEJ

  • -ZWIĘKSZA MOC I ILOŚĆ ENERGII POPRZEZ ZWIĘKSZENIE ILOŚCI FOSFOKREATYNY

  • -WIĄŻE WODĘ W KOMÓRKACH MIĘŚNIOWYCH POPRAWIAJĄC WARUNKI ANABOLICZNE

  • -WYSOKA BIODOSTĘPNOŚĆ

  • -ULTRA DB-6 CONCEPTUAL SYSTEM

  -

  -

  OLIMP TCM  MEGA CAPS- połączenie kwasy jabłkowego z cząsteczką kreatyny w jednej tabletce z niewiarygodnie wysokim stężeniem na jedną tabletkę. Rozpuszczalność tej kreatny w wodzie jest znacznie wyższa od standardowego monohydrantu, w tym przypadku ma to niewiarygodne znaczenie dla procesu przyswajania kreatyny przez organizm, gdyż organizm wyłapuje tylko to co zostanie rozpuszczone.

  -- b

  -

  ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

  Dawkowanie:

  • 3kapsułki 2 razy dziennie, przed lub po treningu. W dni nie treningowe wraz z posiłkiem.

  -

  INFORMACJE ŻYWIENIOWE

  Informacja żywieniowa 1 kapsułki 6 kapsułek 16 kapsułek
  Jabłczan kreatyny 1100 mg6,6 g17,6 g

   

   


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: