Bestsellery

Amino Rest Real Pharm 500g to najwyższej jakości produkt, gwarantujący regenerację na maksymalnym poziomie. Jest to wiodąca na rynku mieszanka glutaminy i aminokwasów rozgałęzionych.

More details

89,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • Amino Rest

  Amino Rest Real Pharm 500g to najwyższej jakości produkt, gwarantujący regenerację na maksymalnym poziomie. Jest to wiodąca na rynku mieszanka glutaminy i aminokwasów rozgałęzionych.

  Amino Rest Real Pharm 500g oparte jest m. in. na rzadko spotykanym na rynku (ze względu na jego wysoką cenę) surowcu w formie instant.

  Produkt zapewnia organizmowi odpowiednie wykorzystanie aminokwasów BCAA, które to posiadają zdolność do niezależnej, wewnątrzmięśniowej stymulacji syntezy białek. Dostarczenie w najwłaściwszym momencie połączonej siły glutaminy i aminokwasów rozgałęzionych utrzymuje te procesy na właściwym poziomie.

  Amino Rest Real Pharm 500g daje możliwość znacznego przyspieszenia regeneracji i osiągnięcia zwiększonych przyrostów.

  Produkt nie zawiera zbędnych domieszek, czy węglowodanów, co sprawia go jeszcze bardziej pożądanym dla Twojego organizmu.

  Smaki: grapefruit, pomarańcza, cytryna, wiśnia, ananas

  Skład: L-glutamina, BCAA (L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna), kwas cytrynowy (regulator kwasowości),   aromat, sukraloza (substancja słodząca), barwniki dla smaków: grejpfrutowy – E122, pomarańczowy – E110, wiśniowy – E124, ananasowy – E104, cytrynowy  - E104. (E122, E110, E124, E104 - może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci).

  Zawiera substancje słodzące.

   

   

  Składniki aktywne

  1 porcja

  (11,4 g)

  %RWS

  2 porcje

  (22,8g)

  %RWS

  L-glutamina

  5000 mg

  **

  10000 mg

  **

  BCAA  w tym:

  L-leucyna

  L-walina

  L-izoleucyna

  5000 mg

  2500 mg

  1250 m g

  1250 mg

  **

  **

  **

  **

  10000 mg

  5000 mg

  2500 mg

  2500 m g

  **

  **

  **

  **


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: