Bestsellery

Reduced price! ALLNUTRITION Tribulus 100 kaps

Tribulus testosterone booster to profesjonalna formuła pro-testosteronowa zawierająca ultra-skoncentrowany ekstrakt Tribulusa, standaryzowany na 60% zawartość bioaktywnych saponin.

More details

Brak w magazynie

28,99 zł

39,99 zł

-11,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • – Zwiększa retencję azotu
  – Pobudza syntezę białek
  – Obniża stężenie trójglicerydów i cholesterolu
  – Niweluje uczucie zmęczenia
  – Poprawia przepływ krwi w mięśniach
  – W naturalny sposób podnosi poziom hormonów anabolicznych

  Tribulus testosterone booster to profesjonalna formuła pro-testosteronowa zawierająca ultra-skoncentrowany ekstrakt Tribulusa, standaryzowany na 60% zawartość bioaktywnych saponin. Tribulus dostarcza naturalnych steroidów roślinnych wspomagających produkcję i sekrecję endogennego testosteronu – hormonu nadzorującego procesy anaboliczne w organizmie i regulującego popęd płciowy. Korzystnie wpływa na budowę masy mięśniowej, tempo spalania tkanki tłuszczowej oraz efektywność regeneracji potreningowej u sportowców i osób aktywnych fizycznie.

  Porcja3kas 
  Ilość porcji w opakowaniu33 
  Opakowanie100kaps 
  SKŁADNIKI AKTYWNETribulus 
  Zawartość jednej porcji zaw:
   Tribulus Terrestris1950 mg
   – w tym saponiny1170 mg

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: