• -2,30 zł

Pamięć i Koncentracja Teanina + Tyrozyna Ostrovit L-Theanine + Tyrosine 90vkaps

OstroVit
  Chwilowo niedostępny
Cena
31,29 zł
28,99 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 31,29 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Ostrovit L- Theanine + Tyrosine - suplement zawierający dwa bardzo ważne aminokwasy zwiększające nasze możliwości poznawcze oraz poprawiające koncentrację.

Szczegóły produktu
5903246227543

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
90vkaps
Forma
Kapsułki

Zalecenia

 • Pamięć i Koncentracja Teanina + Tyrozyna Ostrovit to idealny produkt dla osób, które chcą zwiększyć swoje wyniki w pracy i nauce.
 • L-Theanine + Tyrosine to naturalny suplement, który gwarantuje skuteczne zwiększenie koncentracji i przepływu informacji w mózgu.
 • 90vkaps zapewnia długotrwały efekt, dzięki czemu można cieszyć się znakomitą pamięcią i wyższym poziomem koncentracji na dłużej.
 • Zwiększ efekt przyjmowania produktu dodatkowo uzupełniając codzienną suplementację o produkty z oferty sklepu swiatsupli.pl.
 • Dzięki Pamięci i Koncentracja Teanina + Tyrozyna Ostrovit możesz zyskać więcej koncentracji i lepszą pamięć.
 • Pamięć i Koncentracja Teanina + Tyrozyna Ostrovit to naturalny suplement dla osób, które chcą zwiększyć swoją wydajność w pracy i nauce. L-Theanine + Tyrosine jest idealnym produktem dla tych, którzy pragną zyskać więcej koncentracji i lepszą pamięć. 90vkaps gwarantuje długotrwały efekt dzięki czemu możemy cieszyć się znakomitymi rezultatami na dłużej. Aby maksymalnie wykorzystać skuteczność produktu, zalecamy uzupełniać codzienną suplementację produktami z oferty sklepu swiatsupli.pl.

  Kompleksowy Suplement

  Pamięć i Koncentracja Teanina + Tyrozyna Ostrovit to suplement, który składa się z dwóch składników aktywnych - L-Theanine i Tyrosine. Teanina, pozyskana z herbaty matcha, ma właściwości uspokajające i stymulujące uwagę, a Tyrosyna jest aminokwasem wytwarzanym przez organizm, który wspomaga produkcję neuroprzekaźników w mózgu. Przyjmowanie obu składników aktywnych zapewnia wyjątkowo silny efekt, który umożliwia skuteczne zwiększenie koncentracji i przepływu informacji w mózgu.

  Długotrwały Efekt

  Superowy skład Pamięci i Koncentracji Teanina + Tyrozyna Ostrovit daje wyjątkowo długi efekt w porównaniu do innych suplementów dostępnych na rynku. 90vkaps zapewnia długotrwałe rezultaty dzięki czemu możemy cieszyć się znakomitą pamięcią i wyższym poziomem koncentracji na dłużej.

  Uzupełnienie Suplementacji

  Aby maksymalnie wykorzystać skuteczność produktu, zalecamy uzupełniać codzienną suplementację produktami z oferty sklepu swiatsupli.pl. Na stronie znajdziesz szeroki wybór produktów, które wspomagają walkę z niedoborami witamin, minerałów, aminokwasów i innych składników odżywczych. Dodatkowe suplementy pozwolą Ci jeszcze skuteczniej wspierać swój mózg, a co za tym idzie - osiągnąć jeszcze lepsze wyniki w pracy i w nauce. Jeśli więc chcesz zwiększyć swoją wydajność, przyspieszyć swój proces uczenia się i zapamiętywania oraz podnieść swój poziom koncentracji, Pamięć i Koncentracja Teanina + Tyrozyna Ostrovit jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Uzupełniając codzienną suplementację produktami z oferty sklepu swiatsupli.pl, możesz zyskać jeszcze lepsze wyniki. Nie czekaj - zamów już teraz i ciesz się znakomitą pamięcią i wyższym poziomem koncentracji!

  Inne produkty w tej kategorii