Pamięć i koncentracja Now Foods Alpha GPC 300mg 60vkaps

Pamięć i Koncentracja Alpha GPC Now Foods Alpha GPC 300mg 60kaps

5.00 / 5
2 opinii
NOW Foods
  Chwilowo niedostępny
Cena
159,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

NOW Foods Alpha GPC 300mg 60 veg kapsułek

-

Now Foods Alpha GPC to suplement wspomagający pracę mózgu zawierający w składzie 99% Alpha-GPC (L-alfa-glicerylofosforylcholina).

-

 • - PRZEKRACZA BARIERĘ KREW-MÓZG

 • - POPRAWIA PRACĘ MÓZGU I MOŻLIWOSCI INTELEKTUALNE

 • - CHRONI NEURONY I USPRAWNIA PRZEPŁYW IMPULSÓW NERWOWYCH MIĘDZY NIMI

 • - POLECANE WSZYSTKIM OSOBOM BORYKAJĄCYM SIĘ Z OKRESAMI WZMOŻONEJ PRACY FIZYCZNEJ I INTELEKTUALNEJ 

 • - POPRAWIA ZDOLNOSCI UCZENIA SIĘ I ZAPAMIĘTYWANIA

-

-

-

Now Foods Alpha GPC (L-alpha glycerylphosphorylcholine) to suplement wspomagający pracę mózgu i koncentrację, którego głównym składnikiem jest Alpha-GPC - fosfolipidowy metabolit znajdujący się w błonach neuronalnych. Składnik charakteryzuje się doskonałą wchłanialnością i przenika przez barierę krew-mózg. Wspiera funkcje mózgu, poprawia pamięć, koncentrację i procesy uczenia się, bezpośrednio zwiększając syntezę i wydzielanie acetylocholiny (odpowiada ona za pamięć, koncentrację). Produkt dba o prawidłowe funkcje neuronów i wspomaga przepływ impulsów.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

2 kapsułki dwa razy dziennie wraz z posiłkiem, najlepiej w godzinach porannych.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki produktu:

Alpha GPC 
   (L-alfa-glicerylofosforylocholina)

600 mg

Inne składniki: Celuloza (kapsułka), proszek celulozy, krzemionka, kwas stearynowy (źródło roślinne) i stearynian magnezu (źródło roślinne).

Zobacz więcej

Szczegóły produktu
733739030856

Now Foods Alpha GPC to suplement wspomagający pracę mózgu zawierający w składzie 99% Alpha-GPC (L-alfa-glicerylofosforylcholina)

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
60kaps
Forma
Kapsułki

Zalecenia

 • Now Foods Alpha GPC 300mg jest naturalnym suplementem, który pomaga poprawić pamięć i koncentrację.
 • Alpha GPC 300mg pomaga w utrzymaniu zdrowia układu nerwowego.
 • Używaj Alpha GPC 300mg Now Foods, aby przywrócić poziomy acetylocholiny, które z czasem zmniejszają się wraz z wiekiem.
 • Alpha GPC 300mg zawiera naturalne składniki, które wspomagają funkcje poznawcze i zwiększają wytrzymałość.
 • Dodaj suplementy z swiatsupli.pl do Alpha GPC 300mg Now Foods, aby maksymalnie wzmocnić skuteczność produktu.


 • Pamięć i koncentracja Alpha GPC Now Foods Alpha GPC 300mg 60kaps jest prostym i skutecznym suplementem diety, który pomaga poprawić pamięć, koncentrację i zdrowie układu nerwowego. Zawiera on naturalne składniki, które wspomagają funkcje poznawcze i zwiększają wytrzymałość. Alpha GPC 300mg Now Foods pomaga w utrzymaniu zdrowia układu nerwowego oraz przywraca poziomy acetylocholiny, które z czasem zmniejszają się wraz z wiekiem. Ten produkt może być stosowany przez osoby w każdym wieku bez obaw o skutki uboczne.

  Maksymalizacja Skuteczności

  Aby maksymalnie wzmocnić skuteczność produktu, warto dodać do niego suplementy z oferty sklepu swiatsupli.pl. Znajdziemy tam produkty, które pozytywnie wpływają na funkcje poznawcze, pamięć i koncentrację. Dzięki ich używaniu poprawa pamięci i koncentracji osiągana jest szybciej. Produkty te można stosować w połączeniu z Now Foods Alpha GPC 300mg, aby zwiększyć skuteczność.

  Dla Kogo?

  Pamięć i Koncentracja Alpha GPC Now Foods Alpha GPC 300mg 60kaps to bezpieczny i skuteczny produkt, który może być stosowany zarówno przez młodych, jak i starszych. Kapsułki są łatwe do połknięcia i nie powodują skutków ubocznych. Osoby w każdym wieku mogą cieszyć się poprawą pamięci i koncentracji oraz maksymalnym wzrostem skuteczności produktu dzięki suplementom z oferty swiatsupli.pl.

  Skorzystaj Teraz

  Nie zwlekaj i już dziś dołącz do setek zadowolonych klientów, którym udało się poprawić swoją pamięć i koncentrację dzięki Now Foods Alpha GPC 300mg. Doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku osób starszych, jak i młodych. Dodatkowo możesz zwiększyć skuteczność produktu poprzez dołączenie suplementów z oferty sklepu swiatsupli.pl. Skorzystaj już dziś i ciesz się lepszą pamięcią i koncentracją!

  Inne produkty w tej kategorii

  Opinie o produkcie
  • Avatar
   Nie bardzo poznałem tego produktu. Nie mogę nic powiedzieć. Na razie 5
  • Avatar
   Szybka dostawa, polecam
  Średnia ocena: 51 - 5Ilość ocen:2