Odżywka Białkowa Izolat BSN Syntha 6 2270g

BSN
  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
168,99 zł

(182,51 zł 2270g)

Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

SZEŚĆ FRAKCJI BIAŁEK

 

 

 

DOSKONAŁY SMAK I ROZPUSZCZALNOŚĆ

 

 

 

DODATEK GLUTAMINY I OLEJU MCT

 

 

 

WSPIERA ANABOLIZM I HAMUJE KATABOLIZM

 

UZYWANA PRZEZ NAJLEPSZYCH!! RONNIE COLEMAN JUŻ WYBRAŁ SWOJĄ PROTEINĘ! A TY?

 

 

 


Syntha-6 to odżywka białkowa w skład której wchodzi aż sześć, wysokiej jakości, źródeł białka. Dodano także, ważną dla naszego organizmu, Glutaminę oraz olej MCT, świetne źródło energii. Wszystko to przy zachowaniu świetnego smaki i rozpuszczalności.

W składzie Syntha-6 znajdzemy:

Ultra-filtrowany Koncentrat Białka Serwatkowego – bardzo łatwo przyswajalny – wchłania się z przewodu pokarmowego w zaledwie kilkanaście minut, posiada szeroki profil aminokwasów, wysoką wartość biologiczna BV=104, bogaty w alfa-laktoalbuminy - obniżające stres, zapobiegające nowotworom i schorzeniom kardiologicznym, laktoferyne czyli doskonale przyswajalne żelazo oraz laktoperoksydaze, pogromcę bakterii.

Micelarne Kazeinaty typu Alfa i Beta – cechują się bardzo długim czasem trawienia dzięki czemu pomagają powstrzymać katabolizm na długie godziny.

Albumina Jaj – powszechnie uważana za białko wzorcowe – zawiera profil aminokwasowy najbardziej odpowiadający naszemu organizmowi pod względem wykorzystania do budowy tkanki mięśniowej (wartość biologiczna BV=100).

Kazeinian Wapnia – charakteryzuje się najbardziej równomiernym uwalnianiem aminokwasów do krwioobiegu spośród wszystkich źródeł białka, tym samym najlepiej sprawdza się podczas długich przerw pomiędzy posiłkami.

Izolat Białek Mleka – wszystko to co najlepsze w mleku bez zbędnej laktozy, cholesterolu i nasyconych kwasów tłuszczowych. Zawiera sprzężony kwas linolenowy (CLA), peptydy glutaminy czy tez laktoferynę (najlepiej przyswajalne żelazo, wykazuje silne właściwości bakteriobójcze).

Mikro-filtrowany Izolat Białka Serwatkowego – czas wchłaniania rzędu kilku minut, najwyższa wartość biologiczna BV=159, idealny kiedy potrzebujemy praktycznie natychmiastowej dostawy aminokwasów dla naszego organizmu.

Peptyd Glutaminy - najpowszechniej występujący w organizmie aminokwas, który pełni szereg bardzo ważnych funkcji: wpływa na proces uzupełniania glikogenu, poprzez zwiększenie tempa jego syntezy w wątrobie, jak również przez bezpośrednią konwersje do glukozy, wpływa sorytywnie na tempo syntezy białek oraz ogranicza ich rozpad, wzmacnia system odpornościowy i przeciwdziała chorobom (które mogły by utrudnić trening), odgrywa ważną role w procesie transaminacji (umożliwia syntezę nowych aminokwasów), przekształcana jest w kwas glutaminowy stanowiący źródło energii dla tkanki nerwowej oraz pełni szereg innych, ważnych, ale mniej istotnych z naszego punktu widzenia, funkcji.

Olej MCT – doskonałe i łatwo przystępne źródło energii.

Enzymy trawienne (Aminogen i Papaina) – gwarantują brak problemów z trawieniem, pomagają w lepszym wykorzystaniu białek.

Dzięki tak dobranym składnikom Syntha-6 doskonale nadaje się do uzupełnienia braków białka o każdej porze dnia.


Zalecane Dzienne Dawkowanie

 

  •   Rozpuścić jedną miarkę (44g) w 200-300ml wody niegazowanej bądź mleka. W zależności od indywidualnych potrzeb spożywać jedną do trzech porcji dziennie.
  •   Dz. T.: Porcja (44g) rano, zaraz po przebudzeniu, 30 minut przed treningiem oraz bezpośrednio po treningu.
  •   Dz. NT.: Porcja (44g) rano, zaraz po przebudzeniu, następne w odstępie kilku godzin, najlepiej w przerwach pomiędzy posiłkami.

  Wartości odżywcze

 

SKŁADNIKI AKTYWNE Syntha-6

Porcja 44g

Zawartość jednej porcji zaw:

Wartość energetyczna 200kcal

Tłuszcze 6g

Cholesterol 60 mg

Węglowodany 13g

Białko 22g

W tym:

Ultrafiltered Whey Protein Concentrate (Milk) Rich in Alpha-Lactalbumin

Microfiltered Whey Protein Isolate (Milk) Rich in Whey Isolate Peptide Fractions

Calcium Caseinate Micellar Alpha and Beta Caseins and Caseinates (Milk)

Milk Protein Isolate (Milk)

Egg Albumen (Egg)

Glutamine Peptides

Witamina A 0%

Wapń 15%

Potas 15%

Witamina C 0%

Żelazo 8%

Magnez 6%

 

Szczegóły produktu
5060469983103

Syntha-6 to odżywka białkowa w skład której wchodzi aż sześć, wysokiej jakości, źródeł białka. Dodano także, ważną dla naszego organizmu, Glutaminę oraz olej MCT, świetne źródło energii. Wszystko to przy zachowaniu świetnego smaki i rozpuszczalności.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
2270g
Forma
Proszek

Zalecenia:

  • Odżywka Białkowa Izolat BSN Syntha 6 2270g zawiera mieszankę wysoce cenionych białek, aby zaspokoić Twoje potrzeby odżywcze.
  • Dla maksymalnego efektu w połączeniu z odżywką BSN Syntha 6 2270g, zalecamy przyjmowanie suplementów z oferty swiatsupli.pl.
  • Ta odżywka białkowa jest wzbogacona o kompleks witamin, dzięki czemu zapewnia Ci szybkie i skuteczne uzupełnianie niedoborów w diecie.
  • Zastosuj odżywkę BSN Syntha 6 2270g, aby zapewnić sobie zdrowe i zrównoważone odżywianie.
  • BSN Syntha 6 2270g to przydatne narzędzie, aby zapewnić Ci wyraźne efekty i wygodne spożywanie odżywek w różnych porcjach.
Odżywka Białkowa Izolat BSN Syntha 6 2270g jest wyjątkowym produktem, który może Ci pomóc w osiągnięciu wymarzonych celów. Jest wzbogacony o najlepsze białka, witaminy i aminokwasy, aby zaspokoić potrzeby odżywcze. Dzięki połączeniu składników odżywczych o wysokiej jakości, BSN Syntha 6 2270g jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą zapewnić sobie zdrowe i zrównoważone odżywianie.

Wyjątkowe Białka

Odżywka Białkowa Izolat BSN Syntha 6 2270g zawiera wysokiej jakości mieszankę białek, w tym białko serwatkowe, sojowe, kazeinowe, koncentrat białka jaja i białko hydrolizowane. Ta mieszanka wysokiej jakości białek zapewnia kompleksowy zestaw niezbędnych witamin i aminokwasów, które są absolutnie niezbędne dla zdrowego organizmu. BSN Syntha 6 2270g może być stosowany jako uzupełnienie Twojej diety w celu uzupełnienia niedoborów odżywczych.

Dostosuj to do swoich celów

Odżywka Białkowa Izolat BSN Syntha 6 2270g może być dopasowana do Twoich indywidualnych celów, dzięki czemu możesz użyć go do budowy mięśni lub do utraty wagi. Wysoce uregulowane dawki składników odżywczych w BSN Syntha 6 2270g są wystarczające do zapewnienia Ci wyraźnych efektów. Ta odżywka jest wygodna w spożywaniu, ponieważ jest dostępna w różnych porcjach, dzięki czemu możesz wybrać optymalny rozmiar porcji dla siebie.

Suplementy

Aby maksymalnie wykorzystać effect odżywki BSN Syntha 6 2270g, zalecamy przyjmowanie suplementów z oferty swiatsupli.pl. Jest to doskonały sposób na uzupełnienie niedoborów w diecie i na osiągnięcie wymarzonych efektów. Poprzez regularne stosowanie suplementów z oferty swiatsupli.pl w połączeniu z odżywką BSN Syntha 6 2270g, możesz mieć pewność, że Twoje odżywianie będzie zdrowe i zrównoważone. Kupując Odżywkę Białkową Izolat BSN Syntha 6 2270g i suplementy z oferty swiatsupli.pl zyskujesz najwyższą jakość i skuteczność. Odżywka i suplementy są dostarczane w wygodnym rozmiarze, aby zapewnić Ci jak największy komfort i zadowolenie. Nie czekaj i już dziś zacznij wybierać najlepsze produkty dla siebie!