Odżywka Białkowa Hydrolizat Ostrovit Instant WPH 700g

OstroVit
  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
64,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

OstroVit WPH Instant to odżywka białkowa będąca źródłem wysokiej jakości hydrolizatu białka serwatkowego.

-Każda porcja dostarcza 25g szybko przyswajalnych białek

-Jest to najbardziej ekonomiczna propozycja wśród hydrolizatów białek serwatkowych

-Surowiec użyty w produkcie "OPTIPEP TM" jest uważany za jeden z najlepszych hydrolizatów na świecie.

Odżywka ta dostarcza najwyżej jakości peptydy pochodzące z enzymatycznego trawienia białka serwatkowego, dzięki czemu jest ona tak szybko przyswajana przez nasz organizm. Produkt doskonale sprawdza się w suplementacji po-treningowej, ponieważ jest szybkim zastrzykiem szybko przyswajalnego białka w odpowiedniej ilości. Jedna porcja zawiera aż !24g! białka które wykazuje właściwości mocno antykataboliczne!


Porcja : 30g
Miarka : 20g
Porcji w opakowaniu: 23
 
 Active ingredients / Składniki aktywne w 30g (1serving/
1 porcję)
% RI/RWS* 
(30 g)
w 100g
 Energy / Wartość energetyczna : 528kJ* / 126kcal*
511kJ / 122 kcal 
6.30%* / 6.10%  1763kJ* / 421kcal* 
1767kJ / 422kcal
 Fat / Tłuszcz : 2.31 g 
3.3%  7.7g
   Of which saturates / W tym nasycone kwasy tłuszczowe : 1.74 g
8.7%  5.8 g 
 Carbohydrates / Węglowodany :  1.2 g 0.46% 4 g 
   Of which of sugar / w tym cukry : 0.08 g  0.1%  0.25 g
 Protein / Białko : 25,2* / 24 g 50,4%*/48,00%  84 g*/88,5 g
 Salt / Sól : 0.125 g 2.1%  0.425 g 

    * RWS - Reference intake of an average adult (8400 kJ/2000 kcal) / Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej 
      (8500 kJ/2000kcal);
    ** PURE Version / Wersja PURE;
    *** Flavored version / Wersja smakowa
Szczegóły produktu
5902232611199

OstroVit WPH Instant to odżywka białkowa będąca źródłem wysokiej jakości hydrolizatu białka serwatkowego.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
700g
Forma
Proszek

Zalecenia

 • Odżywka Białkowa Hydrolizat Ostrovit Instant WPH 700g to idealny wybór dla osób, które chcą szybko i skutecznie zbudować swoje beztłuszczowe mięśnie.
 • Hydrolizat Ostrovit Instant WPH zapewnia silną i szybką absorpcję składników odżywczych w organizmie.
 • Jest to idealny produkt dla sportowców, którzy chcą szybko odzyskać siły po skończonych treningach.
 • Odżywka Białkowa Hydrolizat Ostrovit Instant WPH 700g zawiera najwyższej jakości hydrolizat białek, który zapewnia szybkie i maksymalne wchłaniane składników odżywczych.
 • Dzięki swojej unikalnej formule hydrolizatem białek Ostrovit Instant WPH łatwo przyswajalny i nie powoduje zgagi i innych nieprzyjemnych dolegliwości.
 • Odżywka Białkowa Hydrolizat Ostrovit Instant WPH 700g jest idealnym produktem dla sportowców, którzy chcą poprawić swoją wydajność i wytrzymałość. Jest to najwyższej jakości odżywka białkowa, która zapewnia szybką i maksymalną absorpcję składników odżywczych w organizmie. Hydrolizat Ostrovit Instant WPH został zaprojektowany specjalnie, aby dostarczyć wszystkie kluczowe składniki, które są niezbędne do sprawnego działania i znacznego wzrostu beztłuszczowej masy mięśniowej.

  Efektywność

  Hydrolizat Ostrovit Instant WPH zapewnia silne i szybkie wchłanianie składników odżywczych w organizmie, co jest niezbędne do optymalnego wykorzystania składników odżywczych zawartych w produkcie. Produkt jest wyjątkowo wydajny, a jego regularne stosowanie prowadzi do znacznego zwiększenia beztłuszczowej masy mięśniowej i wytrzymałości.

  Suplementacja

  Aby maksymalnie wykorzystać efekt Odżywki Białkowej Hydrolizat Ostrovit Instant WPH 700g, warto dołączyć do niej suplementy z witaminami i minerałami. Produkty z oferty sklepu SwiatSuplementow.pl pozwolą dostarczyć organizmowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze, a tym samym wzmocnić efekt działania Odżywki Białkowej Hydrolizat Ostrovit Instant WPH 700g.

  Unikalna formuła

  Odżywka Białkowa Hydrolizat Ostrovit Instant WPH 700g jest wyjątkowa dzięki swojej unikalnej formule hydrolizatem białek. Produkt jest łatwo przyswajalny i nie powoduje zgagi ani innych nieprzyjemnych dolegliwości. Ta odżywka białkowa została specjalnie skomponowana, aby dostarczyć Ci wszystkie wymagane składniki odżywcze do optymalnego wzrostu Twojej beztłuszczowej masy mięśniowej. Kupując Odżywka Białkowa Hydrolizat Ostrovit Instant WPH 700g, możesz mieć pewność, że dostajesz najwyższej jakości produkt, który zapewnia szybką i maksymalną absorpcję wszystkich składników odżywczych w organizmie. Nie ma lepszego wyboru niż Odżywka Białkowa Hydrolizat Ostrovit Instant WPH 700g jeśli chcesz szybko i skutecznie zbudować swoje beztłuszczowe mięśnie. Nie czekaj dłużej – zamów już dzisiaj!