Odżywka Białkowa Hydrolizat 4+Nutrition Hydro+ 2000g

4+ NUTRITION
  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
217,09 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

4+ NUTRITION - HYDRO+ - 2000g

Hydro+ to hydrolizowane białka serwatki, poddane trawieniu enzymami dzięki czemu ich czas wchłaniania jest ekstremalnie krótki. Dzięki skróceniu czasu wchłaniania spożywając Hydro+ odczujesz natychmiastowy skok poziomu aminokwasów we krwi. Wysoką jakość  zapewnia najlepsza dostępna na rynku mieszanka Carbery Optipep®. 
 

Głównym podwodem, dla którego stosuje się hydrolizat białka serwatkowego jest chęć wspomożenia procesów naprawy i regeneracji po zakończeniu treningu. Zostało udowodnione, że bardzo małe di- i tripeptydy występujące w hydrolizacie są szybko wchłaniane w jelicie cienkim i transportowane do krwiobiegu w nienaruszonym stanie. Gdy hydrolizowane peptydy są spożywane równocześnie z wolnymi aminokwasami, oba typy substancji są wchłaniane lepiej. Najbardziej efektywne jest spożywanie takiej mieszanki przed rozpoczęciem treningu i po jego zakończeniu.
 Białko serwatki pochodzi z irlandzkiej fabryki Carberry. 40-letnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakościczystego białka serwatki gwarantuje, że białko użyte w suplemencie jest jednym z najlepszych na Świecie.

 

Sposób użycia:

Wymieszaj 3 miarki (30g) z 250-300ml z wodą, sokiem lub mlekiem. Spożywaj raz dziennie. 

Skład:
 

Składnik w 100g %ZDS
Wartość energetyczna 368,28 kcal  
Białko 96 g  
Węglowodany 1,57 g  
Tłuszcze < 0,5 g  
Witamina B6 2,8 mg 200%
Witamina B2 2,8 mg 200%
Witamina B1 2,8 mg 200%

 

Profil aminokwasowy w 100g  
Alanina 5,26 g
Arginina 1,90 g
Kwas asparaginowy 11,26 g
Cystyna 2,40 g
Kwaslutaminowy 16,33 g
Glicyna 1,70 g
Histydyna 1,47 g
Izoleucyna 4,96 g
Leucyna 9,46 g
Lizyna 8,86 g
Metionina 2,20 g
Fenyloalanina 3,00 g
Prolina 5,79 g
Seryna 5,19 g
Treonina 7,13 g
Tryptofan 1,93 g
Tyrozyna 2,80 g
Walina 4,36 g
Szczegóły produktu
419033117159

Hydro+ to hydrolizowane białka serwatki, poddane trawieniu enzymami dzięki czemu ich czas wchłaniania jest ekstremalnie krótki. Dzięki skróceniu czasu wchłaniania spożywając Hydro+ odczujesz natychmiastowy skok poziomu aminokwasów we krwi.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
2000g
Forma
Proszek

Zalecenia

 • Odżywka Białkowa Hydrolizat 4+Nutrition Hydro+ 2000g zapewnia wysoce skoncentrowane źródło białka, wzbogaconego zestawem aminokwasów.
 • Szybki czas wchłaniania - pomaga dostarczyć białko do mięśni szybciej niż inne źródła białka.
 • Hydro+ zapewnia niski poziom tłuszczu i węglowodanów, co czyni go idealnym wyborem dla osób, które przygotowują się do rozwoju mięśni.
 • Zawiera mieszankę najbardziej efektywnych białek w jednym produkcie.
 • Idealny dodatek do wspomagania rozwoju wzrostu mięśni.
 • Odżywka Białkowa Hydrolizat 4+Nutrition Hydro+ 2000g to najwyższej jakości produkt, który gwarantuje maksymalny wzrost mięśni. Dzięki wysokiej zawartości białka, zapewnia szybkie wchłanianie, dzięki czemu białko szybciej i skuteczniej dostarcza się do mięśni. Produkt jest odpowiedni dla osób rozpoczynających swoją przygodę z treningami siłowymi, jak i tych, które już od jakiegoś czasu ćwiczą. Produkt jest niskotłuszczowy i niskowęglowodanowy, co sprawia, że jest to idealny wybór dla kulturystów i osób dążących do uzyskania jak najszybszych efektów.

  Dlaczego powinieneś używać Odżywka Białkowa Hydrolizat 4+Nutrition Hydro+ 2000g?

  Hydro+ zapewnia wysoką jakość i zawiera mieszankę najbardziej skutecznych białek w jednym produkcie. Jest to idealny dodatek do wspomagania rozwoju wzrostu mięśni. Dzięki wysokiej zawartości białka, jest on wchłaniany szybciej niż inne źródła białka, dostarczając twoim mięśniom dużo więcej składników odżywczych w krótszym czasie!

  Zalety produktu

  Odżywka Białkowa Hydrolizat 4+Nutrition Hydro+ 2000g oferuje wiele korzyści dla sportowców, takich jak:
 • Szybkie wchłanianie składników odżywczych
 • Bardzo wysoka zawartość białka
 • Mieszanka najbardziej efektywnych źródeł białka
 • Niski poziom tłuszczu i węglowodanów
 • Idealny do wspomagania rozwoju wzrostu mięśni
 • Dodatki od Swiatsupli.pl

  Aby wspomóc efektywność działania Odżywka Białkowa Hydrolizat 4+Nutrition Hydro+ 2000g, zalecamy stosowanie dodatków z witaminami i minerałami z oferty sklepu Swiatsupli.pl. Odpowiednie łączenie suplementów oraz zdrowa i zbilansowana dieta pomogą Ci osiągnąć jeszcze lepsze efekty. Wśród suplementów, które zalecamy są między innymi:
 • L-karnityna – wspomaga usuwanie tłuszczu z organizmu
 • Kolagen – odżywia skórę, włosy i paznokcie
 • Kreatyna – zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni
 • BCAA – wspomaga regenerację mięśni
 • HMB – zapobiega mikrouszkodzeniom mięśni
 • Jeśli jesteś zdeterminowany, aby osiągnąć swoje cele treningowe, Odżywka Białkowa Hydrolizat 4+Nutrition Hydro+ 2000g jest idealnym wyborem dla Ciebie! Połącz ją z odpowiednimi suplementami, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Przejdź do Swiatsupli.pl i wybierz produkt, który pomoże Ci osiągnąć wymarzone cele.

  Inne produkty w tej kategorii