Minerały Kompleks Scitec Nutrition ZMB6 60kaps

SCITEC NUTRITION
  Chwilowo niedostępny
Cena
26,29 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 269,00 zł

- Nasila anabolizm białek mięśniowych 
- Poprawia jakość snu 
- Obniża obolałość mięśni i wpływa na regenerację po treningową 

Intensywny trening, nieodpowiednie odżywianie i czynniki środowiskowe zwiększają ryzyko niedoboru kluczowych minerałów, takich jak cynk, magnez i witamina B6. Kombinacja ZMB6 pomaga zwalczać te braki, a co za tym idzie zoptymalizować anaboliczny poziom hormonów, wydajność, regenerację i jakość snu. 

Cynk – składnik wielu enzymów regulujących metabolizm białek i węglowodanów, ma wpływ na wydzielanie insuliny,odpowiada za prawidłową akcję serca i pracę układu krwionośnego. 

Magnez - pełni ważną rolę w procesie skurczu mięśni, reguluje aktywność i normalizuje rytm serca. Wpływa na mechanizmy obronne organizmu. Ważną rolą magnezu jest jego udział w mineralizacji kości – pełni on istotną funkcję we wbudowywaniu wapnia w tkankę kostną. Jony magnezu biorą udział w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia osmotycznego krwi, a także uczestniczą w przekazywaniu sygnałów w układzie nerwowym. 

Witamina B6 - wpływa na przemianę aminokwasów, tłuszczów i węglowodanów, wpływa na poziom energii, jest niezbędnym elementem wielu hormonów, enzymów i prostaglandyn.

Wartości odżywcze

Porcja 1kap.
Ilość porcji w opakowaniu 60
Opakowanie 60kap.
SKŁADNIKI AKTYWNE ZMB6
Zawartość jednej porcji zaw:
Cynk 15 mg
Magnez 225 mg
Witamin B6 5,5 mg

Szczegóły produktu
728633104826

Nasila anabolizm białek mięśniowych 
- Poprawia jakość snu 
- Obniża obolałość mięśni i wpływa na regenerację po treningową 

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
60kaps
Forma
Kapsułki

Zalecenia

 • Kompleks ZMB6 jest świetnym suplementem diety, który zapewnia wszechstronne wsparcie dla wytrzymałości i wydajności.
 • Kompleks ZMB6 jest bogaty w minerały, które są pomocne w utrzymaniu zdrowia kości, mięśni i układu nerwowego.
 • Jedna porcja dziennie może zapewnić maksymalną dawkę minerałów, która jest potrzebna, aby zapewnić optymalną wydajność.
 • Można go połączyć z innymi suplementami w celu zwiększenia efektu.
 • Kompleks ZMB6 jest doskonałym wyborem dla osób aktywnych fizycznie i sportowców.

 • Minerały Kompleks Scitec Nutrition ZMB6 to innowacyjny suplement, który wspiera zdrowie i wydajność u osób aktywnych fizycznie i sportowców. Jego skład zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby wzmocnić swoje mięśnie, wzmocnić kości i zapewnić optymalny stan zdrowia układu nerwowego.

  Jedna porcja dziennie może dostarczyć Ci niezbędnych minerałów, które są kluczowe dla utrzymania wytrzymałości i wydajności. Kompleks ZMB6 jest specjalnie skomponowany, aby zapewnić optymalny stosunek składników odżywczych w celu zapewnienia maksymalnych efektów. Można go w połączeniu z innymi suplementami, aby zwiększyć efekt.

  Jeśli jesteś sportowcem lub aktywnym fizycznie, Kompleks ZMB6 to idealny wybór. Może pomóc Ci utrzymać zdrowie kości, mięśni i układu nerwowego oraz zapewnić optymalną wydajność. Jest to bezpieczna i skuteczna formuła, która zapewnia maksymalne korzyści.

  Dlaczego warto go używać?

  Minerały Kompleks Scitec Nutrition ZMB6 to niezrównana formuła, która może zapewnić wszechstronne wsparcie dla wytrzymałości i wydajności. Jego skład zawiera wszystko, czego potrzebujesz do wzmocnienia kości, mięśni i układu nerwowego. Można go łączyć z innymi suplementami w celu zwiększenia efektu.

  Co to jest?

  Minerały Kompleks Scitec Nutrition ZMB6 to suplement diety, który zapewnia wszechstronne wsparcie dla wytrzymałości i wydajności. Zawiera kompleks minerałów, które są niezbędne do utrzymania zdrowia kości, mięśni i układu nerwowego. Zapewnia optymalne stężenie składników odżywczych i maksymalne korzyści.

  Jak go używać?

  Aby uzyskać maksymalne korzyści z tego suplementu, zaleca się przyjmowanie jednej porcji dziennie. Może być połączony z innymi suplementami diety, aby zwiększyć efekt. Aby uzyskać optymalną wydajność, zaleca się stosowanie go w połączeniu z dostatecznie zbilansowaną, zdrową dietą i regularną aktywnością fizyczną.

  Minerały Kompleks Scitec Nutrition ZMB6 to doskonały sposób na wzmocnienie swojego układu odpornościowego, wzmocnienie kości i mięśni oraz pomoc w utrzymaniu optymalnej wydajności. Jest to bezpieczna i skuteczna formuła, która zapewnia maksymalne korzyści. Jest to doskonały wybór dla osób aktywnych fizycznie i sportowców. Spróbuj go dziś i zobacz sam, jakie to może przynieść korzyści Twojemu zdrowiu i wydajności!

  Inne produkty w tej kategorii

  Zobacz także