6PAK Nutrition CrM3 Pak 500g

Kreatyna Stack 6PAK CrM3 Pak 250g

6 pak
  Chwilowo niedostępny
Cena
34,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

+ 3 E-booki o Odporności GRATIS

6PAK Nutrition CrM3 Pak

  • Kretyna w postaci jabłczanu trikreatyny
  • Silne działanie anaboliczne
  • Zawiera taurynę i witaminę B6
  • Zwiększa motywację do treningów
  • Poprawia samopoczucie

6PAK Nutrition CrM3 Pak jest znakomitym preparatem na bazie jednej z najbardziej anabolicznych substancji jaką jest kreatyna w formie jabłczanu trikreatyny. Produkt polecany jest w głównej mierze osobom aktywnym fizycznie, które chcą maksymalnie przyspieszyć uzyskiwane efekty. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych, a korzystny efekt jej stosowania jest obserwowany już przy spożyciu 3g dziennie.

DODATEK TAURYNY I WITAMINY B6

6PAK Nutrition CrM3 Pak został wzbogacony o taurynę oraz witaminę B6.

Tauryna podobnie jak insulina oddziałuje na receptory poprawiające transport substancji odżywczych do komórek mięśniowych - w tym kreatyny oraz aminokwasów warunkujących szybką regenerację oraz rozwój tkanki mięśniowej. Jest to bardzo popularny dodatek do kreatyny.

Witamina B6, podobnie jak reszta witamin z tej grupy bierze udział w przemianach energetycznych (metabolizmie substancji odżywczych), ale także pomaga uporać się z niekontrolowanymi skurczami mięśni oraz wpływa pozytywnie na procesy związane z powstawaniem nowych komórek krwi.

CrM3 Pak
Porcja: 5g
Ilość porcji w opakowaniu: 100
Opakowanie: 500g
Zawartość: w porcji: zaw: % ZDS*
Jabłczan trikreatyny 4400mg1,2/ 4550mg3
w tym kreatyna 3300mg1,2/ 3412 mg3
Tauryna 380mg1,2/ 400mg3
Witamina B6 1,4mg 100%
Składniki: Jabłczan trikreatyny, tauryna, aromaty1,2, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), regulator kwasowości (kwas cytrynowy)2, substancja słodząca (sukraloza)1,2, barwniki (karoteny1, czerwień koszenilowa2)
Czerwień koszenilowa może wywierać szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
Dotyczy smaku: ananasowego1, wiśniowo-cytrynowego2, naturalnego (pure)3
Szczegóły produktu
5906660531043

Kreatyna jest jedną z najsilniejszych substancji o charakterze anabolicznym, która jest w pełni bezpieczna (nie wywiera negatywnego wpływu na zdrowy organizm) oraz legalna.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
250g
Forma
Proszek

Kreatyna Stack 6PAK CrM3 Pak 250g

Kreatyna Stack 6PAK CrM3 Pak 250g to odżywka, która wykorzystuje moc efektu synergii między trzema najwyżej klasy kreatynami, w celu poprawy wyników treningowych. Za pomocą tego produktu możesz zwiększyć masę mięśniową i siłę, oraz przyspieszyć proces regeneracji po wysiłku fizycznym. Formuła zoptymalizowana na najwyższym poziomie to receptura dla osób dbających o swoje ciało.

Kreatyna Stack 6PAK CrM3 Pak 250g to produkt o profesjonalnym składzie, w którym znajdziemy: kreatynę monohydrat, kreatynę alfa-ketoglutaran i kreatynę jonową. Możesz być spokojny o jakość, ponieważ każda z tych kreatyn jest bardzo dobrze przyswajalna. Dzięki temu, że jest to mieszanka trzech rodzajów kreatyny, Twoje ciało ma zapewniony długotrwały dostęp do tego składnika.

Jeżeli chodzi o korzyści zdrowotne, to Kreatyna Stack 6PAK CrM3 Pak 250g wspomaga procesy regeneracji po wysiłku fizycznym oraz pomaga zwiększyć masę mięśniową, siłę i wytrzymałość. Możesz także liczyć na poprawę efektywności wysiłku, ponieważ kreatyna może pomóc zwiększyć produkcję ATP, aby maszyna mięśniowa była w stanie działać na wyższym poziomie.

Kreatyna Stack 6PAK CrM3 Pak 250g to produkt, który najlepiej jest stosować w formie cyklicznego treningu. Najlepszy rezultat uzyskasz stosując odżywkę przez 3-4 tygodnie. Aby zwiększyć efekt i maksymalnie wykorzystać potencjał tego produktu, możesz połączyć go z innymi suplementami z oferty sklepu swiatsupli.pl. Przykładami takich suplementów są: Diet Whey Protein, Amino Pro oraz BCAA 8:1:1.

Podsumowując, Kreatyna Stack 6PAK CrM3 Pak 250g to doskonała odżywka dla osób, które chcą poprawić swoją masę mięśniową, siłę i wytrzymałość. To produkt o profesjonalnym składzie, który został stworzony, aby zapewnić Ci jak najlepsze rezultaty. Jeżeli chcesz zoptymalizować skuteczność tego produktu, możesz połączyć go z innymi suplementami oferowanymi przez swiatsupli.pl.