Suplement Prozdrowotny OLIMP Forsen Forte + Melatonina 30kaps

Dobry Sen Kompleks Olimp Forsen Forte+Melatonina 30kaps

  Chwilowo niedostępny
Cena
29,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Forsen® Forte + Melatonina – suplement diety w postaci kapsułek, zawierający kompozycję ekstraktów roślinnych i melatoniny, korzystnie wpływających na proces zasypiania, dodatkowo uzupełniony w magnez i witaminę B6 ważnych w stanach zmęczenia i znużenia organizmu oraz witaminę B1 korzystnie wpływającą na układ nerwowy.

Melatonina pomaga w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej*.
Ekstrakt ashwagandy pomaga utrzymać równowagę emocjonalną i dobre samopoczucie oraz wspomaga zasypianie. Ekstrakt melisy działa odprężająco i wyciszająco w stanach niepokoju i napięcia emocjonalnego oraz przyczynia się do poprawy jakości snu.
Ekstrakt szyszek chmielu działa kojąco na układ nerwowy oraz wspomaga zdrowy sen.

* korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 0,5 mg krótko przed snem pierwszego dnia podróży i przez kolejne kilka dni po przybyciu do celu podróży.

Przeznaczenie: jako suplement diety dla osób dążących do uzyskania równowagi emocjonalnej i stanu odprężenia, a dzięki temu łatwiejszego zasypiania, jak również dla osób podróżujących, u których trudności z adaptacją do zmiany strefy czasowej niekorzystnie wpływają na sen.
 
Warunki przechowywania: przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Składniki: ekstrakt melisy (Melissa officinalis L.), sól magnezowa kwasu cytrynowego (cytrynian magnezu), ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego (Humulus lupulus L.), tlenek magnezu, ekstrakt ashwagandy KSM-66 (Withania somnifera L.), substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; chlorowodorek pirydoksyny – wit. B6, chlorowodorek tiaminy – wit. B1, melatonina, kapsułka (składnik otoczki – żelatyna, barwnik: E 171).

Informacje żywieniowe

Składniki aktywne 1 kapsułka  %RWS
Ekstrakt z liści melisy (Melissa officinalis L.) 200 mg
Ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego (Humulus lupulus L.) 120 mg
Ekstrakt ashwagandhy, 1,5% witanolidów 50 mg
Melatonina 1 mg
Witamina B6 2,8 mg 200 %
Witamina B1 2,2 mg 200 %
Magnez (z cytrynianu magnezu i tlenku magnezu) 70 mg 18,7 %

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Szczegóły produktu
5901330040443

Suplement diety dla osób dążących do uzyskania równowagi emocjonalnej i stanu odprężenia, a dzięki temu łatwiejszego zasypiania, jak również dla osób podróżujących, u których trudności z adaptacją do zmiany strefy czasowej niekorzystnie wpływają na sen.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Ilość
30kaps
Forma
Kapsułki

Zalecenia

 • Dobry Sen Kompleks Olimp Forsen Forte+Melatonina 30kaps powinien być stosowany przez osoby, które chcą doprowadzić do właściwego rytmu dnia i nocy i wzmocnić system nerwowy.
 • Ten zaawansowany preparat zawiera magnez, żeń-szeń, guarany i melatoninę, które wspomagają zdrowy sen, redukują stres i łagodzą napięcie.
 • Ponadto preparat jest wspierany przez dodatki oferowane przez swiatsupli.pl, które pomogą maksymalnie wzmocnić skuteczność produktu.
 • Dobry Sen Kompleks Olimp Forsen Forte+Melatonina 30kaps to zaawansowany preparat, który pomaga zregenerować siły witalne, poprawić wydajność i zmaksymalizować ogólną sprawność.
 • Ten preparat jest polecany wszystkim, którzy chcą skutecznie złagodzić objawy zmęczenia, obniżonego nastroju, słabej koncentracji i zaburzeń snu.

 • Doświadczenie zdrowia i dobrego snu jest czymś, czego wielu z nas pragnie. Dobry Sen Kompleks Olimp Forsen Forte+Melatonina 30kaps to zaawansowany preparat, który pomaga skutecznie zregenerować i wzmocnić siły witalne, poprawić wydajność i zmaksymalizować ogólną sprawność. Ten preparat składa się z magnezu, żeń-szenia, guarany i melatoniny, które wspomagają zdrowy sen, redukują stres i łagodzą napięcie.

  Doskonały sen

  Dobry Sen Kompleks Olimp Forsen Forte+Melatonina 30kaps to preparat idealny dla osób, które chcą doprowadzić do właściwego rytmu dnia i nocy i wzmocnić swój system nerwowy. Składniki preparatu zapewniają głęboki i zdrowy sen, aby zminimalizować objawy zmęczenia, obniżonego nastroju, słabej koncentracji i zaburzeń snu.

  Pełny wspomagania

  Dobry Sen Kompleks Olimp Forsen Forte+Melatonina 30kaps jest wspierany przez dodatki, które można znaleźć na stronie swiatsupli.pl. Dodatki takie jak witamina B6, magnez i gorzka pomarańcza pomogą maksymalnie wzmocnić skuteczność preparatu. Te dodatki są również skierowane w szczególności do osób, które chcą w pełni wykorzystać korzyści ze stosowania preparatu.

  Zalecany dla wszystkich

  Dobry Sen Kompleks Olimp Forsen Forte+Melatonina 30kaps jest zalecany wszystkim, którzy chcą skutecznie złagodzić objawy zmęczenia, obniżonego nastroju, słabej koncentracji i zaburzeń snu. Preparat ten może być stosowany również przez osoby, które chcą poprawić ogólną sprawność i wzmocnić swój system nerwowy. Zdecydowanie zalecamy stosowanie tego preparatu. Pozwoli Ci on w pełni czerpać korzyści z regeneracji i odpoczynku.

  Inne produkty w tej kategorii

  Zobacz także