Suplement Prozdrowotny BioTechUSA Sleep Pre-Melatonin 60tab

Dobry Sen Kompleks BioTechUSA Sleep Pre-Melatonin 60tab

BioTechUSA
  Chwilowo niedostępny
Cena
48,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

BiotechUSA Sleep Pre-Melatonin

-

BiotechUSA Sleep Pre-Melatonin- masz problemy z zaśnięciem? Budzisz sie w nocy a rano wstajesz i czujesz się jakbyś w ogole się nie zregenerowal? Pre-Melatonin będzie świetnym rozwiązaniem, pomoże Ci w zasypianu jak i wspomoże jakość snu.

-

  • - ZAWIERA MELATONINĘ - HORMON SNU

  • - SKRACA CZAS ZASYPIANIA

  • - POMAGA ZACHOWAĆ RYTM DOBOWY, SZCZEGÓLNIE DLA OSÓB PRACUJĄCYCH W SYSTEMIE ZMIANOWYM

  • - POMAGA REGULOWAĆ NATURALNY ZEGAR BIOLOGICZNY U OSÓB PODRÓŻUJĄCYCH POMIĘDZY STREFAMI CZASOWYMI (JET LAG)

-

-

Sleep firmy BioTechUSA podnosi poziom produkcji melatoniny. Melatonina jest hormonem produkowanym przez szyszynkę, odpowiedzialnym za regulowanie snu. Melatonina kontroluje uczucie senności w nocy. Jej produkcja może zostać zahamowana przez naturalne lub sztuczne światło, a także stres. Zdecydowana większość dorosłych potrzebuje sześciu do dziewięciu godzin snu w nocy Zbyt mała jak i zbyt duża ilość snu może powodować zmęczenie w ciągu dnia.

Podobnie jak wszystkie produkty BioTechUSA, Sleep składa się z bezpiecznych i starannie dobranych składników.

-

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

1 porcja 2 kapsułki dziennie przed 30 min przed snem

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

-

* % Referencyjna wartość spożycia

Porcja: 2 kaps.
Zawartość: w porcji: zaw: % RWS*
Wyciąg z owoców Prunus cerasus 350mg
Wyciąg z wrotycz maruna (Tanacetum parthenium) 350mg
L-Tryptofan 300mg
Składniki: wyciąg z owoców Prunus cerasus , wyciąg z wrotycz maruna (Tanacetum parthenium), L-Tryptofan, otoczka żelatynowa [żelatyna, woda oczyszczona, barwnik (dwutlenek tytanu)], substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych).
Szczegóły produktu
5999076211821

BiotechUSA Sleep Pre-Melatonin- masz problemy z zaśnięciem? Budzisz sie w nocy a rano wstajesz i czujesz się jakbyś w ogole się nie zregenerowal? Pre-Melatonin będzie świetnym rozwiązaniem, pomoże Ci w zasypianu jak i wspomoże jakość snu.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
60tab
Forma
Tabletki

Dobry Sen Kompleks BioTechUSA Sleep Pre-Melatonin 60tab

Dobry Sen Kompleks BioTechUSA Sleep Pre-Melatonin 60tab to produkty z linii BiotechUSA, które mają za zadanie pomóc klientom w zwalczeniu stresu i zmęczenia. Jest to produkt idealny dla osób, które chcą zapewnić swojemu ciału bezpieczne wsparcie w walce z bezsennością. Zawiera on kompozycję naturalnych składników, takich jak melatonina, która wspomaga zasypianie i utrzymuje jasne sny oraz kwas alfa-liponowy, który pomaga zmniejszyć stres i zmęczenie.

Dobry Sen Kompleks BioTechUSA Sleep Pre-Melatonin 60tab jest wyjątkowo skuteczny dzięki swojemu unikalnemu składowi. Kapsułki zawierają melatoninę, która jest hormonem wytwarzanym naturalnie przez organizm i pomaga zasypiać szybciej oraz polepszać jakość snu. Ponadto, produkt zawiera także kwas alfa-liponowy, który pomaga zmniejszyć stres i zmęczenie.

Dobry Sen Kompleks BioTechUSA Sleep Pre-Melatonin 60tab to produkt w pełni naturalny, dlatego jest bezpieczny dla zdrowia. Jego składniki są w 100% pochodzenia roślinnego, co zapewnia skuteczność, bezpieczeństwo i smak. Produkt jest łatwy w użyciu, wystarczy jedna kapsułka dziennie, aby zobaczyć efekt.

Aby jeszcze bardziej wzmocnić działanie Dobrego Sen Kompleksu BioTechUSA Sleep Pre-Melatonin 60tab należy łączyć go z innymi suplementami z serii Regeneracja Potreningowa z oferty Swiatsupli.pl. Idealnym dodatkiem do tego produktu będą suplementy zawierające witaminy z grupy B, na przykład B-100 Complex Maxler, który zawiera witaminy z grupy B w jednym opakowaniu.

Dobry Sen Kompleks BioTechUSA Sleep Pre-Melatonin 60tab to idealny produkt dla osób, które mają problemy z zasypianiem, bezsennością i zmęczeniem. Składniki zawarte w produkcie są w pełni naturalne, dlatego są bezpieczne dla zdrowia. Aby zwiększyć efekt produktu należy połączyć go z innymi suplementami z serii Regeneracja Po Treningowa z oferty Swiatsupli.pl.