• -6,00 zł
Booster testosteronu Now Foods TestoJack 300 60vkaps

Booster Testosteronu Kompleks Now Foods TestoJack 300 60vkaps

NOW Foods
  Chwilowo niedostępny
Cena
145,99 zł
139,99 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 145,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Ostatni raz ten produkt został kupiony 1 dzień temu.

NOW Foods TestoJack 300 60 veg kapsułek 

-

NOW Foods TestoJack 300 to suplement wspierający produkcję testosteronu, poprawiający witalność i samopoczucie; zawiera ekstrakt z Tongkat Ali (żeń-szeń malezyjski) - rośliny używanej od wieków w celu usprawienia funkcji seksualnych;

-

  • - NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI EKSTRAKT Z TONGKAT ALI BEZ DODATKÓW

  • - WSPOMAGA PRODUKCJE NATURALNEGO TESTOSTERONU

  • - POPRAWIA LIBIDO I FUNKCJE SEKSUALNE

  • - DODAJE ENERGII, WSPIERA WITALNOŚĆ I DOBRE SAMOPOCZUCIE

  • - PROMUJE SUCHĄ MASĘ CIAŁA

  • - POMAGA UTRZYMAĆ MASĘ MIĘŚNIOWĄ W TRAKCIE CIĘŻKIEJ REDUKCJI

-

-

NOW Foods TestoJack 300 to preparat żywieniowy specjalnego przeznaczenia stosowany w celu podniesienia produkcji testosteronu, poprawy samopoczucia i wsparcia witalności. 

Główny składnik produktu TestoJack 300 to Tongkat Ali, nazywany też malezyjskim żeń-szeniem - roślina występująca od tysięcy lat na terenach południowo-wchodniej Azji, gdzie od pokoleń wykorzystywany jest jako wsparcie terapeutyczne, głównie w kwestii łagodzenia lęku i niepokoju. Grupy kontrolne na których przeprowadzono badania otrzymały bardzo podobny wynik w kwestii redukcji lęku, co przy zastosowaniu diazepamu - bardzo silnego leku psychotropowego. 

Inne metaanalizy potwierdzają doskonałą skuteczność malezyjskiego żeń-szenia w podnoszeniu produkcji testosteronu - niektóre badania mówią o wzroście produkcji męskiego hormonu nawet o 50%, już po 30 dniach kuracji.

NOW Foods TestoJack 300 to także doskonałe narzędzie do budowania masy mięśniowej. Istnieją badania w których w ciągu 5 tygodniu grupa kontrolna mężczyzn wykonujących intensywne treningi siłowe odnotowała wzrost masy mięśniowej średnio o 2 kilogramy, dodatkowym efektem był wzrost przemiany materii i niższy poziom tkanki tłuszczowej.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Przyjmować 1 porcję (1 kapsułka) raz dziennie, najlepiej z posiłkiem.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki produktu: 1 porcja (1 kapsułka)
Tongkat Ali (Eurycoma longifolia) 300 mg

Pozostałe składniki: sproszkowana celuloza, celuloza (otoczka kapsułki), dwutlenek krzemu, stearynian magnezu (źródło roślinne).

Szczegóły produktu
733739022028

NOW Foods TestoJack 300 to suplement wspierający produkcję testosteronu, poprawiający witalność i samopoczucie; zawiera ekstrakt z Tongkat Ali (żeń-szeń malezyjski) - rośliny używanej od wieków w celu usprawienia funkcji seksualnych;

Opis

Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
60vkaps
Forma
Kapsułki

Inne produkty w tej kategorii