Booster testosteronu MEGABOL Biosterol 36kap

Booster Testosteronu Kompleks MEGABOL Biosterol 36kaps

Megabol
  Chwilowo niedostępny
Cena
21,89 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

MEGABOL Biosterol 36kap

-

MEGABOL Biosterol -to produkt stymulujący gospodarkę hormonalną, wykazujący silne działanie anaboliczne jak i zwiększający poziom testosteronu w organizmie.

-

  • - STYMULUJE GOSPODARKĘ HOMRMONALNĄ

  • - DZIAŁA SILNIE ANABOLICZNIE

  • - ZWIĘKSZA POZIOM TESTOSTERONU

-


-

O-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Przyjmować 1-2 tabletki dziennie, powinien być stosowany codziennie wraz z posiłkiem, w przypadku 2 tabletek rodzielić porcję (2tabletki) na 2 posiłki.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Porcja 1 kapsułka
SKŁADNIKI Biosterol
Zawartość jednej porcji zaw:
Saponiny 200 mg
Fitosterole 66 mg
Alkaloidy steroidowe 0,25 mg
Szczegóły produktu
5904422930899

MEGABOL Biosterol -to produkt stymulujący gospodarkę hormonalną, wykazujący silne działanie anaboliczne jak i zwiększający poziom testosteronu w organizmie.

Opis

Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
36kaps
Forma
Kapsułki

Booster Testosteronu Kompleks MEGABOL Biosterol 36kaps.

Booster Testosteronu Kompleks MEGABOL Biosterol to produkt stworzony przez firmę swiatsupli.pl, który ma na celu zwiększenie poziomu testosteronu w organizmie. Wiadomo, że wraz z wiekiem poziom testosteronu u mężczyzn spada, a jego wzrost jest ważny dla zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Kompleks MEGABOL Biosterol ma za zadanie przywrócić jego właściwy poziom, poprawiając męską sprawność seksualną i witalność.

Kompleks MEGABOL Biosterol działa poprzez stymulowanie hormonu luteinizującego, który odgrywa ważną rolę w wytwarzaniu testosteronu. Produkt zawiera optymalną dawkę składników aktywnych potrzebnych do wytwarzania hormonu luteinizującego oraz składniki wspierające wchłanianie składników aktywnych w organizmie.

Kompleks MEGABOL Biosterol jest bardzo prosty w użyciu: wystarczy przyjmować 1 kapsułkę dziennie. Minimalna ilość wystarczy do wytworzenia znaczącej ilości testosteronu. Aby jeszcze bardziej zwiększyć efekty produktu, można go łączyć z innymi suplementami dostępnymi na stronie swiatsupli.pl.

Aby maksymalnie wykorzystać potencjał produktu, poleca się łączyć go z Aminokwasem L-Argininą, który wspomaga wytwarzanie hormonu luteinizującego, zwiększa przepływ krwi oraz wspiera prawidłowe funkcjonowanie gruczołów płciowych. Także połączenie go z DAA NSI (N-Acetylo-L-Cysteina) pozwoli zwiększyć efekty, dzięki wsparciu syntezy testosteronu w wątrobie oraz poprawie wzrostu mięśni. Oprócz tego, zaleca się również łączenie go z Ekstraktem z korzenia Maca, który pozytywnie wpływa na produkcję testosteronu i jego wykorzystanie w organizmie. Ekstrakt z korzenia Maca stanowi również naturalny środek wspierający potencję u mężczyzn.

Produkt Booster Testosteronu Kompleks MEGABOL Biosterol jest skutecznym i bezpiecznym sposobem na poprawę wytwarzania testosteronu w organizmie. Jego składniki aktywne oraz wspomagające wchłanianie są dobrze dobrane, dzięki czemu efekty są szybko zauważalne. Połączenie produktu z innymi suplementami dostępnymi na stronie swiatsupli.pl zapewnia maksymalne wykorzystanie efektu działania.

Inne produkty w tej kategorii

Zobacz także