TREC HMB Revolution 150kaps

Aminokwasy HMB Trec Nutrition HMB Revolution 150kaps

TREC Nutrition
  Chwilowo niedostępny
Cena
64,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

TREC
HMB REVOLUTION
150kaps
 
Zwykłe suplementy antykataboliczne to dla Ciebie za mało? Wypróbuj HMB Revolution, które poza działaniem antykatabolicznym zwiększa produkcję tlenku azotu i stymuluje wydzielanie hormonu wzrostu!

Działanie:

 • Przeciwdziała katabolizmowi mięśniowemu.

 • Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

 • Zwiększa "pompę mięśniową".

 • Stymuluje produkcję ludzkiego hormonu wzrostu.

Podczas każdego intensywnego wysiłku fizycznego, pod wpływem stresu oraz w wyniku nieodpowiedniej diety w ciele człowieka dochodzi do katabolizmu mięśniowego - organizm zaczyna wykorzystywać swoją tkankę mięśniową jako źródło łatwodostępnej energii. Aby temu zapobiec organizm człowieka wytwarza kwas beta-hydroksy beta-metylomasłowy, popularnie zwany HMB.

W roku 1992 grupa naukowców przeprowadziła kompleksowe badania nt. HMB i wykazano, że spożywanie tego suplementu diety zwiększa odporność mięśni i opóźnia pojawienie się uczucia zmęczenia, sprzyja szybszemu przyrostowi tkanki mięśniowej. HMB Revolution to nie tylko wyżej opisany kwas, ale także arginina. Arginina jest aminokwasem, który zwiększa produkcję tlenku azotu. Daje to efekt znacznego napięcia i "napompowania" mięśni, co pośrednio przyczynia się do przyrostu siły oraz masy mięśniowej. Stymuluje także przysadkę do produkcji somatotropiny - hormonu wzrostu.

Sposób użycia:

 • Zalecana dzienna porcja preparatu to 6 kapsułek (3 razy po 2 kapsułki)
 • Dni treningowe: I porcję (2 kapsułki) spożyć około 30 min przed śniadaniem, II porcję spożyć bezpośrednio po treningu, III porcję spożyć bezpośrednio przed snem.
 • W dni nietreningowe: I porcję (2 kapsułki) spożyć około 30 min przed śniadaniem, II porcję spożyć 30 minut przed obiadem, III porcję spożyć przed snem.
 • Preparat należy popić wodą w ilości około 300 ml.

Skład
Wielkość porcji: 2 kapsułki
Ilość porcji w opakowaniu: 75
Wielkość opakowania: 150 kaps.
Skład w porcji 2 kaps.
HMB 1000mg
Inne składniki
Stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, żelatyna wołowa – otoczka kapsułki.

 

Szczegóły produktu
5901828344442
 • rzeciwdziała katabolizmowi mięśniowemu.

 • Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

 • Zwiększa "pompę mięśniową".

 • Stymuluje produkcję ludzkiego hormonu wzrostu

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
150kaps
Forma
Kapsułki

Zalecenia:

 • Aminokwasy HMB Trec Nutrition HMB Revolution 150kaps są idealnym dodatkiem do diety, ponieważ zawierają składniki, które mają wpływ na regenerację mięśni.
 • Aminokwasy HMB Trec Nutrition HMB Revolution 150kaps pomagają w utrzymaniu aktywności fizycznej na wyższym poziomie, są idealne dla osób uprawiających sporty wyczynowe.
 • Aminokwasy HMB Trec Nutrition HMB Revolution 150kaps są bardzo skuteczne, ponieważ odżywiają mięśnie i pomagają w budowaniu masy mięśniowej w krótkim czasie.
 • Aminokwasy HMB Trec Nutrition HMB Revolution 150kaps są idealnym źródłem składników odżywczych, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
 • Aminokwasy HMB Trec Nutrition HMB Revolution 150kaps są niezbędne do zapewnienia optymalnego stanu zdrowia, ponieważ poprawiają zdolności fizyczne i psychiczne.

 • Aminokwasy HMB Trec Nutrition HMB Revolution 150kaps to fantastyczny produkt, który skutecznie wspomaga regenerację mięśni po wymagających treningach. Opracowany zgodnie z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie odżywiania sportowego, Trec Nutrition HMB Revolution 150kaps dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych, które są konieczne do osiągnięcia wyższych poziomów wysiłku fizycznego. Produkt polecany jest w szczególności dla osób aktywnie uprawiających sporty wyczynowe.

  Użyteczność produktu

  Aminokwasy HMB Trec Nutrition HMB Revolution 150kaps to wyjątkowo skuteczny produkt, który znacznie przyspiesza proces regeneracji mięśni oraz pomaga w budowaniu masy mięśniowej. Preparat zawiera wyjątkowo wysoką zawartość składników odżywczych, które są konieczne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Przy regularnym stosowaniu, preparat ten ma pozytywny wpływ zarówno na zdolność fizyczną i psychiczną, jak i na samopoczucie.

  Dawkowanie i profil bezpieczeństwa

  Aminokwasy HMB Trec Nutrition HMB Revolution 150kaps zalecane są do codziennego stosowania. Zalecana dawka to 2-3 kapsułki dziennie wraz z posiłkiem. Preparat jest bezpieczny dla zdrowia, choć jak w przypadku każdego suplementu, należy przestrzegać zaleceń producenta i nie przekraczać zalecanych dawek.

  Suplementy do stosowania z Aminokwasami HMB Trec Nutrition HMB Revolution 150kaps

  Aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty, zaleca się stosowanie suplementów z oferty swiatsupli.pl. Preparaty zawierające wyciąg z korzenia maca i beta-alaninę są idealne do stosowania w połączeniu z Trec Nutrition HMB Revolution 150kaps. Suplementy te wzmacniają skuteczność aminokwasów HMB, a także wspomagają regenerację mięśni i mogą znacznie poprawić wydajność oraz wytrzymałość organizmu.
  Aminokwasy HMB Trec Nutrition HMB Revolution 150kaps to produkt, który może w znacznym stopniu wspomóc proces regeneracji mięśni po wyczerpujących treningach. Połączenie wysokiej jakości składników odżywczych i najnowszych osiągnięć w dziedzinie żywienia sportowego sprawia, że aminokwasy HMB są unikalnym i skutecznym produktem. Dodatkowo, produkt ten może wyraźnie poprawić zdolności psychiczne i fizyczne, a także pozytywnie wpłynąć na samopoczucie. Czymś, co wyróżnia aminokwasy HMB Trec Nutrition HMB Revolution 150kaps, jest fakt, że można je stosować w połączeniu z suplementami z oferty swiatsupli.pl, co pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów. Warto wypróbować ten produkt i przekonać się o jego skuteczności.

  Inne produkty w tej kategorii