Aminokwasy BCAA Scitec Nutrition Mega BCAA 1400 120kaps

SCITEC NUTRITION
  Chwilowo niedostępny
Cena
0,00 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Aminokwasy rozgałęzione BCAA to ważna grupa aminokwasów niezbędnych składających się z Leucyny, Izoleucyny i Waliny. Aminokwasy BCAA zaliczają się do grona dziewięciu aminokwasów niezbędnych, których nasz organizm nie jest w stanie sam zsyntezować. Ich jedynym źródłem są spożywane codziennie pokarmy lub suplementy.

Co więcej stanowią one 35% puli aminokwasów niezbędnych w mięśniach. Nasza formuła zawiera także Witaminę B5, B6 i B12. Witaminy te uczestniczą w przemianach metabolicznych prowadzących do powstania energii w naszym organizmie oraz ograniczają poziom zmęczenia. Witamina B5 (Kwas Pantotenowy) jest ściśle powiązana z metabolizmem hormonów sterydowych, Witaminy D i niektórych neurotransmiterów. Witamina B6 uczestniczy w przemianach metabolicznych białek i glikogenu i razem z Witamina B12 normalizują funkcjonowanie układu odpornościowego*.

*Oświadczenia te zostały naukowo udowodnione przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) oraz zatwierdzone przez Komisję Europejską (KE

Sposób użycia

Zaleca się spożywanie jednej porcji produktu (2 kapsułki) w ciągu dnia przed lub po treningu.
 

Informacje alergiczne

Wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym mleko, jaja, gluten, soję, orzechy oraz składniki ryb i skorupiaków.
 

Uwaga!

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI. NIE NALEŻY PRZEKRACZAĆ ZALECANEJ DZIENNEJ PORCJI DO SPOŻYCIA.
 

Opakowanie

120 kapsułek - 60 porcji, 

Szczegóły produktu
728633110889

Aminokwasy rozgałęzione BCAA to ważna grupa aminokwasów niezbędnych składających się z Leucyny, Izoleucyny i Waliny. 

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
120kaps
Forma
Kapsułki

Aminokwasy BCAA Scitec Nutrition Mega BCAA 1400 120kaps.

Aminokwasy BCAA Scitec Nutrition Mega BCAA 1400 120kaps to suplement diety, który zawiera wysoką dawkę aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) w optymalnej proporcji 2:1:1. Aminokwasy są niezbędnym budulcem mięśni i są ważnym składnikiem w diecie każdego sportowca. Scitec Nutrition Mega BCAA 1400 120kaps umożliwi Ci zwiększenie masy mięśniowej, poprawę wydajności ćwiczeń i zwiększenie siły.

Mega BCAA 1400 120kaps produkuje się z najwyższej jakości składników, które zostały wyselekcjonowane, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki. Produkt jest pakowany w opakowanie 120 kapsułek, które są łatwe do połknięcia i wchłaniania. Produkt nie zawiera cukru, glutenu, laktozy ani sztucznych barwników, co czyni go bardzo wygodnym w użyciu.

Korzyści

Scitec Nutrition Mega BCAA 1400 120kaps dostarcza Twoim mięśniom aminokwasów rozgałęzionych w optymalnej proporcji 2:1:1, aby zapewnić Ci najlepsze wyniki. Ten produkt pomaga Ci uzyskać:

  • Maksymalizację masy mięśniowej
  • Poprawę wydajności ćwiczeń
  • Zwiększenie siły
  • Regulację metabolizmu
  • Utrzymanie równowagi płynów i elektrolitów

Dla alergików

Aminokwasy BCAA Scitec Nutrition Mega BCAA 1400 120kaps nie zawiera glutenu, laktozy, sztucznych barwników ani cukru. Może zawierać alergeny, takie jak soja, mleko i jaja.

Jak stosować?

Zaleca się przyjmowanie jednej lub dwóch kapsułek dziennie, w zależności od Twoich potrzeb. Jeśli chcesz uzyskać maksymalne efekty, zaleca się przyjmowanie jednej kapsułki przed treningiem lub dwie kapsułki podzielone na dwie porcje po przebudzeniu i po ćwiczeniach.

Jakie suplementy można łączyć?

Aby maksymalizować efekty, warto łączyć Aminokwasy BCAA Scitec Nutrition Mega BCAA 1400 120kaps z innymi suplementami, takimi jak:

  • Anabolic Xplosion Scitec Nutrition - ten suplement jest złożoną mieszanką makroelementów i aminokwasów, w tym aminokwasów rozgałęzionych.
  • Whey Protein Professional Scitec Nutrition - ten suplement jest wysoce zalecany dla sportowców, ponieważ zawiera izolat białka serwatkowego, który jest bogaty w aminokwasy.
  • Creatine Monohydrate Scitec Nutrition - ten suplement jest bogaty w kreatynę, która jest kluczowa dla zwiększenia siły i wydajności.

Aminokwasy BCAA Scitec Nutrition Mega BCAA 1400 120kaps to idealny suplement dla sportowców, którzy chcą zwiększyć masę mięśniową, poprawić wydajność ćwiczeń i zwiększyć siłę. Produkt jest wytwarzany z wysokiej jakości składników i zawiera aminokwasy rozgałęzione w optymalnej proporcji 2:1:1. Chociaż produkt nie zawiera żadnych alergenów, istnieje możliwość wystąpienia alergenów, takich jak soja, mleko lub jaja. Aby uzyskać optymalne wyniki, zaleca się łączenie produktu z innymi suplementami, takimi jak Anabolic Xplosion Scitec Nutrition, Whey Protein Professional Scitec Nutrition i Creatine Monohydrate Scitec Nutrition.