Akcesoria Magnezja Ocun Magnezja Box Ball 35g

Ocun
  Chwilowo niedostępny
Cena
9,39 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

 

 

35 gramów doskonałej włoskiej magnezji w kulce. Cechuję ją doskonała absorpcja wilgoci i długie utrzymywanie się na skórze. Można ją wrzucić do woreczka nie martwiąc się o ciągłe uzupełnianie zapasu. Magnezja w kulce daje pewność, że lądowanie na crashu nie wiąże się z całą zawartością proszku. Produkt przeznaczony dla osób chcących poprawić chwyt podczas ćwiczeń.

  

  • NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MAGNEZJA W KULCE

  • NIWELUJE WILGOĆ NA SKÓRZE

  • MOŻLIWOŚĆ PONOWNEGO WŁOŻENIA DO WORKA 

  • PRODKUT POPRAWIA NASZ CHWYT PODCZAS TRENINGU 

   

 

 

 

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA 

Indywidualnie od własnych preferencji.

Szczegóły produktu
8591804500497

35 gramów doskonałej włoskiej magnezji w kulce. Cechuję ją doskonała absorpcja wilgoci i długie utrzymywanie się na skórze. Można ją wrzucić do woreczka nie martwiąc się o ciągłe uzupełnianie zapasu. Magnezja w kulce daje pewność, że lądowanie na crashu nie wiąże się z całą zawartością proszku.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
35g
Forma
Proszek

Akcesoria Magnezja Ocun Magnezja Box Ball 35g

Akcesoria Magnezja Ocun Magnezja Box Ball 35g to urzekające i oryginalne akcesoria do pielęgnacji skóry. Wykonany z naturalnego magnezu, ten produkt ma szerokie zastosowanie w codziennej pielęgnacji skóry. Ten produkt jest wyjątkowo skuteczny w leczeniu problemów skórnych i umożliwia kompleksowe leczenie skóry. Produkt zawiera naturalny magnez, który ma silne działanie antybakteryjne, przeciwzapalne i przeciwutleniające. Ponieważ produkt jest wykonany z naturalnych składników, jest bezpieczny w stosowaniu i wolny od skutków ubocznych.

Ten produkt Akcesoria Magnezja Ocun Magnezja Box Ball 35g jest zalecany do codziennego stosowania. Pomaga on w poprawieniu kondycji skóry i zapobiega powstawaniu zmarszczek. Magnez w produkcie pomaga zwalczać infekcje i usuwać toksyny z organizmu. Może mieć korzystny wpływ na zmniejszenie stanu zapalnego skóry, zapobieganie uszkodzeniom skóry i leczenie łuszczycy. Ten produkt może być stosowany jako terapia uzupełniająca w celu poprawy kondycji skóry.

Akcesoria Magnezja Ocun Magnezja Box Ball 35g to produkt, który można połączyć z innymi suplementami, aby maksymalnie wzmocnić jego działanie. Sklep swiatsupli.pl oferuje szeroki wybór suplementów, które można połączyć z produktem Akcesoria Magnezja Ocun Magnezja Box Ball 35g, aby maksymalnie wzmocnić efekt jego stosowania. Na przykład, można wybrać suplementy witaminowe lub mikroelementy, aby wzmocnić skórę lub zmniejszyć stan zapalny skóry. Ponadto, można skorzystać z suplementów zawierających minerały, witaminy lub ekstrakty ziołowe, aby zapewnić skórze witaminy i składniki odżywcze.

Ogólnie rzecz biorąc, Akcesoria Magnezja Ocun Magnezja Box Ball 35g to doskonały produkt do pielęgnacji skóry. Ma on silne właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne i przeciwutleniające. Może zapobiegać powstawaniu zmarszczek i mieć korzystny wpływ na stan skóry. Dodatkowo, można go łączyć z innymi suplementami, aby maksymalnie wzmocnić jego działanie. Jeśli szukasz produktu do pielęgnacji skóry, który ma wiele do zaoferowania, Akcesoria Magnezja Ocun Magnezja Box Ball 35g jest dla Ciebie doskonałym wyborem.

Inne produkty w tej kategorii