Akcesoria Bronzer Jan Tana Ultra 118ml

Jan Tana
  Chwilowo niedostępny
Cena
155,59 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 269,00 zł

zestaw zwiera:

packa do nakładania


- najszybszy i najprostrzy sposób na zwycięski kolor
- łatwy w użyciu - wysycha natychmiast

"Opalanie" na zawody nigdy nie było tak łatwe. Kolor night before jest na tyleciemny że nie ma potrzeby opalania się na solarium.

 nadaje nawet blado białej skórze głęboki odcień kasztanowy.

Bronzer jest produktem w postaci płynnej. Po wycisnięciu na gąbkę przyjmuje postać pianki. Został specjalnie zaprojektowany dla kulturystów, aby przy mocnym sztucznym oświetleniu na scenie dobrze wyeksponować mięśnie, ich separację i definicję.Konsystencja pianki powoduje, że bardzo dobrze się wchłania i pozwala uzyskać bardzo ciemny kolor skóry bez pokrywania jej grubą warstwą bronzera, jak to się dzieje w przypadku tego typu preparatów w postaci kremu (pasty). Po całkowitym wyschnięciu nie brudzi.

Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów dzięki zastosowaniu kosmetyków brązujących Jan Tana należy postępować według poniższej instrukcji:

1) Kilka dni przed zawodami (około 3) zacznij używać peelingu. Wcieraj preparat w skórę, a następnie spłucz pod prysznicem.

2) Po kąpieli użyj balsamu nawilżającego.

3) Woskowanie, golenie czy usuwanie owłosienia innymi metodami powinno być wykonane 1-2 dni przed nałożeniem bronzera. Po usunięciu owłosienia należy użyć balsamu nawilżającego w celu wygładzenie skóry i złagodzenia ewentualnych podrażnień.

4) Zanim przystąpisz do nałożenia bronzera użyj peelingu, a następnie spłucz się dokładnie pod prysznicem. Nie zapomnij speelingować skóry na szyi, plecach i pod pachami.

5) Nie używaj żadnych kosmetyków (mydeł, żeli do kąpieli, dezodorantów itp.) bezpośrednio przed nałożeniem i przez cały czas po aplikacji bronzera. Kosmetyki mogą wchodzić w reakcję z bronzerem i powodować, że kolor stanie się zielonkawy.

6) Kilkukrotne nałożenie bronzera (2 – 3 razy) spowoduje, że kolor będzie ciemniejszy i trwalszy. Pomiędzy kolejnymi aplikacjami powinno minąć co najmniej 4 godziny.

7) Po aplikacji bronzera należy poczekać aż całkowicie wsiąknie w skórę, zanim będzie można założyć ubranie.

8) Po kolejnych aplikacjach można wejść pod prysznic i opłukać się wodą. Pozwoli to na wyrównanie koloru i nieco go rozjaśni (taki kolor świetnie nadaje się do robienia zdjęć). Po ostatniej aplikacji bronzera nie należy już wchodzić pod prysznic.

9) Przed wyjściem na scenę należy wycisnąć na dłoń niewielką ilość oliwki, rozsmarować na dłoniach i nałożyć na poszczególne grupy mięśni. Nie należy używać zbyt dużych ilości oliwki.

Uwaga. Użycie bronzera zbyt późno (krótko przed wyjściem na scenę) spowoduje, że kolor będzie nierównomierny, zbyt jasny i bronzer będzie spływał zostawiając ciemne smugi i jaśniejsze plamy.
Jeśli zawody trwają dwa dni, to po pierwszym dniu należy koniecznie zmyć z siebie oliwkę pod prysznicem. Dla uzyskania dobrego wyglądu następnego dnia zawodów wystarczy nałożyć bronzer raz około 4 godziny przed wyjściem na scenę.

Szczegóły produktu
858196000096

Bronzer  jest produktem w postaci płynnej. Po wycisnięciu na gąbkę przyjmuje postać pianki. Został specjalnie zaprojektowany dla kulturystów, aby przy mocnym sztucznym oświetleniu na scenie dobrze wyeksponować mięśnie, ich separację i definicję.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Pojemność
118ml
Forma
Płyn

Zalecenia

 • Akcesoria Bronzer Jan Tana Ultra 118ml to nowy wyjątkowy produkt, który nada Twojej skórze piękny kolor i błysk.
 • Złóż zamówienie na Akcesoria Bronzer Jan Tana Ultra 118ml, aby wydobyć swój naturalny blask.
 • Akcesoria Bronzer Jan Tana Ultra 118ml jest najlepszym wyborem dla profesjonalnych stylistów, którzy cenią sobie jakość.
 • Akcesoria Bronzer Jan Tana Ultra 118ml oferuje naturalne wykończenie dzięki swoim składnikom i formule.
 • Dodatkowe suplementy ze strony swiatsupli.pl pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać efekt Akcesoriów Bronzer Jan Tana Ultra 118ml.

 • Akcesoria Bronzer Jan Tana Ultra 118ml to innowacyjny produkt, który zapewni Ci naturalne wykończenie skóry i piękny kolor. Wypróbuj Akcesoria Bronzer Jan Tana Ultra 118ml już dziś i ciesz się niesamowitymi efektami.

  Jakość

  Akcesoria Bronzer Jan Tana Ultra 118ml zapewniają najwyższą jakość. Produkt jest wykonany z naturalnych składników, które są starannie dobrane. Formuła jest opracowana w taki sposób, aby zapewnić Ci rewelacyjne efekty.

  Bezpieczeństwo

  Akcesoria Bronzer Jan Tana Ultra 118ml przechodzą wszystkie wymagane testy bezpieczeństwa. Nie zawierają szkodliwych składników i są bezpieczne do używania na skórze. Produkt jest hipoalergiczny i nie uczula.

  Dodatkowe suplementy

  Aby uzyskać maksymalne rezultaty, warto dodać do Akcesoriów Bronzer Jan Tana Ultra 118ml odpowiednie suplementy. Na stronie swiatsupli.pl znajdziesz szeroką gamę suplementów, które pozwolą Ci dodatkowo wzmocnić efekty tego produktu. Dzięki nim Twoja skóra będzie wyglądać jeszcze lepiej i bardziej promiennie.

  Podsumowanie

  Akcesoria Bronzer Jan Tana Ultra 118ml to produkt, który zapewni Twojej skórze naturalny, piękny kolor i blask. Formuła i składniki zostały starannie dobrane, aby zapewnić Ci rewelacyjne efekty i bezpieczeństwo. Dodatkowe suplementy ze strony swiatsupli.pl będą wzmacniać efekty i zapewnić Ci zadbany wygląd skóry. Nie zwlekaj i złóż zamówienie już dziś!

  Inne produkty w tej kategorii