Dieta na masęRanking białek

Jakie białko wybrać na mase?

Szukasz najlepszego białka na masę? Chcesz zmienić swoją sylwetkę nie do poznania? Jeśli tak mamy na to doskonały sposób. Pokażemy Ci, w jaki sposób wybrać odpowiednie białko na okres budowania masy mięśniowej. Bez cienia wątpliwości uda nam się wybrać rozwiązania, które zostaną możliwie najtrafniej dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań. Jeśli jesteś dopiero na początku swojej przygody z siłownią, lub zastanawiasz się nad tym, co zrobić, aby zwiększyć skuteczność swoich systematycznych ćwiczeń, to doskonale się składa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym tekstem. Na jego łamach dowiesz się większej ilości niezbędnych informacji na temat tego, jakie białko na masę warto wybrać i co zrobić, aby cieszyć się jeszcze lepszą, bardziej proporcjonalną sylwetką. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że każdy z nas marzy o tym, aby jego starania zaowocowały odpowiednimi efektami.

Za sprawą odpowiednio dopasowanych ćwiczeń, dobrej diety i odpowiedniej suplementacji, jesteśmy w stanie wybrać dla Ciebie odpowiednie rozwiązania, które skutecznie redukują nasz problem ze stagnacją. Spożywanie odpowiedniego białka na masę jest nie tylko ważnym elementem z punktu widzenia zachowania masy mięśniowej. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na konieczność znalezienia sposobu na budowanie nowych włókien mięśniowych. Zalecane dzienne spożycie białka w trakcie budowania masy mięśniowej oraz dla każdej z osób aktywnych to około 2 gramy na każdy kilogram masy ciała. Oznacza to, że w przypadku osoby, która waży obecnie 80 kilogramów, niezbędne pozostanie dostarczenie około 160 gramów białka każdego dnia.

Zazwyczaj dostarczenie tej ilości wraz z żywnością może okazać się problematyczne. Z odsieczą przychodzi różnorodna oferta białek w ciekawych smakach i o wysokim poziomie rozpuszczalności oraz wchłaniania. W ten sposób cały niezbędny aminogram zostanie przez nas dostarczony na przykład w trakcie spożywania koktajlu wysokobiałkowego, batona, omleta, naleśników, czy owsianki. W ten sposób sposób nie tylko urozmaicimy swój system żywienia, ale przede wszystkim zdołamy osiągnąć zamierzone efekty związanej z poprawą proporcji naszej sylwetki.

Białko na masę – przegląd

Białko na masę mięśniową to jedna z najbardziej popularnych kategorii, jakie znajdziecie w naszym sklepie. W zależności od budżetu i wymaganej jakości oraz smaku, jaki Was interesuje, istnieje możliwość wyboru różnorodnych rodzajów białek. W przypadku, kiedy możemy pozwolić sobie na większą liczbę kalorii w diecie, nie musimy ograniczać się tylko do izolatu białka serwatkowego. Bardzo dobrym sposobem na urozmaicenie jadłospisu pozostaną mieszanki białka serwatkowego. Najważniejszym elementem pozostaje jednak ilość jego spożywania. Wśród bogatego asortymentu naszego sklepu znajdziemy najlepsze białko na masę bez najmniejszego problemu. Gwarantujemy produkty takich czołowych marek jak: OLIMP, TREC, Warszawski Koks, BiotechUSA. Dobrym sposobem na masę pozostanie wybór pomiędzy dostępnymi koncentratami białek serwatkowych lub ich mieszanek.

Izolat białka od firmy BioTechUSA. Kupisz tutaj

Bez względu na to, jaki produkt okaże się dla Ciebie ostatecznym wyborem, należy zwracać uwagę na konieczność wyboru odpowiednich smaków i gramatury produkty. W przypadku zakupu większych opakowań, cały zakup pozostaje bardziej opłacalny. Jeśli jednak nie jesteś przekonany, co do smaku danej substancji, warto zamówić w pierwszej kolejności niewielkie próbki, które pozwolą na przetestowanie danego smaku. Na stronie internetowej naszego sklepu niejednokrotnie znajdziesz szereg interesujących promocji, które pomogą Ci w znalezieniu produktów w konkurencyjnej cenie.

Kompleks białkowy od firmy Olimp. Kupisz tutaj

Jakie białko na masę mięśniową?

Jakie białko kupić na masę mięśniową? Jeśli od kilku dni zastanawiasz się nad tym często powielanym pytaniem, nie musisz obawiać się, że wybór innego dostawcy białka niż Twoi znajomi prowadzi do gorszych efektów. Najważniejsze pozostaje jednak zadowolenie klientów z zakupów oraz ich zaangażowanie w kuchni i na treningach. Nawet najwyższej jakości białko nie jest sposobem na zastąpienie braku systematyczności w wykonywanych ćwiczeniach lub nie przestrzegania zasad związanych z prawidłowym żywieniem. Białko w trakcie budowania masy mięśniowej pozostaje najważniejszym suplementem, podobnie jak w trakcie redukcji tkanki tłuszczowej. Każdy z nas marzy o szczupłej, a zarazem umięśnionej sylwetce. Jeśli zignorujemy konieczność dostarczania wystarczającej ilości protein, już po kilku tygodniach zaobserwujemy ubytek w ilości tkanki mięśniowej i naszych możliwościach w trakcie treningu siłowego.

Bardzo dobry koncentrat białka Promaker dostaniesz tutaj

Białko dla początkujących?

Zastanawiasz się nad wyborem białka dla początkujących? Teraz to żaden problem. Bez najmniejszego problemu zapoznaj się z szeregiem dostępnych substancji w naszym sklepie internetowym. Gwarantujemy największy wybór najwyższej jakości odżywek wysokobiałkowych na polskim rynku. Dzięki nam nie musisz obawiać się o przyszłość swojej sylwetki nawet w trakcie ciężkich czasów i kryzysu gospodarczego. W związku z myślą o naszych nowych i stałych klientów wprowadzamy szereg interesujących rabatów i akcji promocyjnych. Dzięki nim kupisz nasze produkty jeszcze taniej i jeszcze szybciej uzyskasz wymarzoną sylwetkę.

Jakie białko stosowaliście na początku swojej przygody z siłownią? Koniecznie dajcie znać w komentarzu na ten temat!

Źródła:
Morton RW, Murphy KT, McKellar SR, Schoenfeld BJ, Henselmans M, HelmsE, Aragon AA, Devries MC, Banfield L, Krieger JW, Phillips SM. A systematicreview, meta-analysis and meta-regression of the effect of proteinsupplementation on resistance training-induced gains in muscle mass andstrength in healthy adults. Br J Sports Med. 2017. 
Gropper SS, Smith JL, Groff JL:Advanced Nutrition and Human Metabolism.Belmont, CA: Wadsworth Cengage Learning; 2009.
Deutza N.E.P., Bauerb J.M., Barazzonic R. i wsp., Protein intake and exer�cise for optimal muscle function with aging: Recommendations from the ESPEN Expert Group. Clin Nutr., 2014, 33, 6, 929–936.doi:10.1016/j.clnu.2014.04.00.

Promaker Isolate Odżywka Białkowa