Suplementy prozdrowotne OLIMP Perceptin Fast 20tab

Obecnie brak na stanie

Cena

24,00 zł
Brutto
Ilość

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł


Opis

OLIMP Perceptin Fast

-

OLIMP Perceptin Fast- to suplement zawierający trzy rodzaje adaptogenów (ashwagandhy KSM-66, bakopy drobnolistnej i różeńca górskiego) w jednej tabletce musującej.  

-

  • - ZMNIEJSZA STRES I NIEPOKÓJ, WYCISZA

  • - UMOŻLIWIA DOBRY, SPOKOJNY SEN POPRZEZ OBNIŻENIE KORTYZOLU

  • - POPRAWIA LIBIDO, PODNOSI POZIOM TESTOSTERONU

  • - ZMNIEJSZA ZMĘCZENIE 

  • - WSPOMAGA DOBRY NASTRÓJ, ŁAGODZI UCZUCIE ZDENERWOWANIA

-

ASHWAGANDHA tp znane w Indiach od tysięcy lat, pradawne zioło znane ze swoich niezwykłych właściwości antydepresyjnych i stabilizujących nastrój. Należąca do grupy adaptogenów, a więc środków ziołowych łagodzących negatywne skutki stresu, ashwagandha zyskuje coraz większą popularność nie tylko ze względu na poprawę nastroju, ale z racji szeregu innych pozytywnych właściwości. Liczne badania potwierdzają jej pozytywny wpływ na libido i funkcje seksualne, poprawę snu, podnoszenia wydolności w trakcie wysiłku i wiele, wiele innych.

Różeńca górskiegoto suplement prozdrowotny o działaniu adaptogennym;t zioła która używane było od wieków, ze względu na korzystny wpływ na zwiększenie energii i zmniejszenie zmęczenia; produkt łączy standaryzowany ekstrakt z nieprzetworzonym korzeniem rhodioli, co zapewnia pełnię spektrum działania preparatu;

Bakopy drobnolistnej- wspiera pracę mózgu, poprawiający koncentrację, łagodzącym stres oprócz tego działa rewelacyjnie na poprawę krążenia i chroni przed szkodliwym działaniem procesów oksydacyjnych.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

1tabletka, raz dziennie najlepiej z posiłkiem. Zaleca się stosowanie suplementu minimum 1 miesiąc.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Szczegóły produktu
Nowy produkt

OLIMP Perceptin Fast- to suplement zawierający trzy rodzaje adaptogenów (ashwagandhy KSM-66, bakopy drobnolistnej i różeńca górskiego) w jednej tabletce musującej.

Inne produkty w tej kategorii