Suplement Przedtreningowy Mesomorph Limited Edition ROCKET POP 388g

APS
  Chwilowo niedostępny
Cena
168,99 zł
Ilość

local_shipping Darmowa dostawa


Opis

APS Mesomorph to nowoczesny suplement przedtreningowy zawierający w swoim składzie najskuteczniejsze substancje stymulujące, wspierające regeneracje, nasilające anabolizm, stopujące katabolizm, i zwiększające produkcję Tlenku Azotu. Bez dwóch zdań jest to jeden z najmocniejszych środków jakie kiedykolwiek pojawiły się na rynku suplementów. 

APS Mesomorph oprócz szeregu składników o działaniu anabolicznym, antykatabolicznym, poprawiających waskularyzację, takich jak jabłczan cytruliny, jabłczan kreatyny, beta-alanina, czy arginina zawiera 1,3 Dimethylamylamine - czyli GERANAMINĘ. Substancja ta ma silne działanie stymulujące i termogenne. W odpowiednim zestawieniu z kofeiną, narynginą i pozostałymi substancjami daje uczucie niespotykanego dotąd pobudzenia. Dodatkowo spektakuranie zwiększa możliwości wysiłkowe. 

APS Mesomorph polecany jest osobom aktywnym, przede wszystkim sportowcom dyscyplin siłowych i wytrzymałościowo-siłowych. Z racji dużej mocy działania preparat przeznaczony jest jedynie dla osób dorosłych, posiadających już pewne doświadczenie z silnymi stymulantami. Zupełnie nie nadaje się jako pierwszy "inicjacyjny" suplement przedtreningowy. 

Szczegóły produktu
811836022247

APS Mesomorph to nowoczesny suplement przedtreningowy zawierający w swoim składzie najskuteczniejsze substancje stymulujące, wspierające regeneracje, nasilające anabolizm, stopujące katabolizm, i zwiększające produkcję Tlenku Azotu