Suplement Przedtreningowy INNOVATIVE Wicked 330g

Innovative Labs
  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
229,00 zł
Brutto
Ilość

local_shipping Darmowa dostawa


Opis
 
Wicked - to najnowszy suplement przedtreningowy na bazie opatentowanych składników. Skład Wicked oparty jest tylko o przebadane substancje o potwierdzonym działaniu, dzięki czemu masz gwarancję że produkt będzie skuteczny w działaniu.

  • 20g substancji aktywnych w każdej porcji - najwięcej na rynku
  • 13g substancji ergogenicznych w każdej porcji - najwięcej na rynku
  • 690mg stymulantów w każdej porcji - najwięcej na rynku
  • To wszystko w jednym suplemencie przed treningowym - NAJLEPSZYM NA RYNKU

Innovative Labs Wicked to najlepszy składowo suplement przed treningowy na rynku, wystarczy spojżeć na skład by zrozumieć, że to wyjątkowy produkt o unikalnych właściowściach przeznaczony dla najbardziej wymagających sportowców. Innovative Wicked silnie działający, przed treningowy napój sportowy, który przygotowano naukowo, aby dostarczyć eksplozyjnej dawki energii, intensywnej koncentracji i niewiarygodnej motywacji, która zabierze Twój trening na wyższy level.

Wicked jest połączeniem najbardziej zaawansowanych, opatentowanych technologii firmy Innovative Bio Labs dostarczonych w postaci kompleksowego suplementu przedtreningowego. W odróżnieniu od innych preparatów, które stymulują tylko centralny układ nerwowy, Wicked wykracza znacznie dalej.
 
Najlepsze składniki powodują najlepsze efekty. Innovative Labs Wicked został naukowo przygotowany z wyrafinowaną mieszanką boosterów tlenku azotu, niezbędnych mikroelementów, stymulantów i zaawansowanych analogów aminokwasów. Przełomowy produkt Wicked nie jest kolejną ewolucją suplementów przed treningowych, jest rewolucją!

Ten suplement zawiera najmocniejszą formułę NO jaką kiedykolwiek wyprodukowano. Efekty nie zanikną z czasem, jak to było w przypadku innych tego typu produktach, właściwie to przy regularnym stosowaniu wyniki mogą być coraz lepsze. Jeżeli szukasz czegoś przeciętnego...kontynuuj poszukiwania, bo ten produkt z pewnością będzie za mocny w stosunku do Twoich potrzeb. Jeżeli jednak poszukujesz najlepszej jakościowo i super skutecznej formuły, to dobrze trafiłeś.

 

Z racji swojego składu oraz najbardziej zaawansowanej i wyrafinowanej w środowisku naukowym technologii, Inovative Wicked oprócz wspomagania układu nerwowego ma zdolność pobudzania metabolizmu absolutnie we WSZYSTKICH włóknach mięśniowych. Określenie "we wszystkich" dotyczy włókien, które - niezależnie od zastosowanych preparatów - do tej pory pozostawały w uśpieniu. Zarówno hemodylucja jak i sygnalizacja wewnątrzkomórkowa osiągają poziom ekstremalny i absolutnie nieosiągalny dla dostępnych obecnie pozostałych suplementów diety. Biorąc pod uwagę niespotykaną stabilność Wicked'a polegająca na utrzymaniu Cię przed, w trakcie i po treningu w maksymalnej koncentracji, nie dziwi fakt że jest on powszechnie stosowany i wykorzystywany przez US Marines, a więc przez ludzi względem których wymagania dotyczące formy fizycznej i psychicznej są wyjątkowo wysokie. Najważniejsze jednak nie jest to jakie wymagania stawiają przed Nimi inni ale to jakie wymagania stawiają sami przed sobą. Dlatego dla Nich liczy się tylko Wicked.
 

 

Wielkość porcji: 24g (2 miarki)
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Skład:

kliknij<--


Wielkość porcji: 24g (2 miarki)
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Szczegóły produktu
0000002827
Nowy produkt

Wicked - to najnowszy suplement przedtreningowy na bazie opatentowanych składników

Specyficzne kody

ean13
626570622185
upc
626570622185