Suplement pompujący UNS CITRUMAL 300g

UNS
  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
47,97 zł
Brutto
Ilość

Dostawa już od: 12,50 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł


Opis

CITRUMAL - to suplement diety w postaci proszku przeznaczony z myślą o sportowcach chcących maksymalnie wykorzystać każdą sesję treningową. Solidna ilość - 2800 mg jabłczanu cytruliny w porcji pysznego napoju funkcjonalnego, w szybki sposób uzupełnia dietę w ten ważny dla sportowców aminokwas. Receptura CITRUMAL została stworzona z myślą o maksymalnym wydłużeniu czasu utrzymywania zwiększonego poziomu argininy we krwi, a tym samym przedłużeniu jej działania wpływającego na produkcję tlenku azotu NO.

Cytrulina jest naturalnym prekursorem argininy, którą organizm aktywniewykorzystuje do syntezy tlenku azotu (NO). Ten neurotransmiter odpowiada on za prawidłową funkcję i rozszerzanie naczyń krwionośnych, regulując ich napięcie.  Cytrulina i kwas jabłkowy stymulują tlenowe wytwarzanie energii przez mięśnie podczas wysiłku

 

Suplementacja jabłczanem cytruliny może mieć szerokie zastosowania już na każdym poziomie zaawansowania, zarówno w przypadku dyscyplin siłowych, wytrzymałościowo-siłowych, jak i wytrzymałościowych.

Zalecane dzienne spożycie:

Dzienną porcję 3 g (1/2 miarki) rozpuścić w 200 ml wody. Stosować raz dziennie przed treningiem.

Informacja żywieniowa

Składniki aktywne

ilość w dziennej porcji ( 3 g )

Jabłczan L- cytruliny

2800 mg

 

Składniki: jabłczan L- cytruliny, aromaty, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; substancja słodząca: sukraloza; barwniki: żółcień chinolinowa (smak jabłka, czerwonej pomarańczy, cytryny, gruszki); błękit brylantowy (smak jabłka); karmel amoniakalny (smak coli, gruszki); czerwień koszenilowa (smak czerwonej pomarańczy).

Szczegóły produktu
Nowy produkt
Jabłczan cytruliny ma wielopłaszczyznowe działanie. Najczęściej jednak sprowadzany jest do roli związku zwiększającego produkcję tlenku azotu, a co za tym idzie, zwiększający również napływ krwi do partii mięśniowych które trenujemy, znacznie zwiększając efekt tak zwanej „pompy mięśniowej”.
Inne produkty w tej kategorii