Suplement pompujący BSN Nitrix 180kaps

BSN
  Chwilowo niedostępny
Cena
149,00 zł
Brutto
Ilość

Dostawa już od: 12,50 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł


Opis

Teraz Nowy Skład w Nowym Większym Opakowaniu!
Nitrix Uwolnił Prawdziwy Potencjał Tlenku Azotu (vel NO)!
Pozbądź się stanu stagnacji zmuszając swoje ciało do przejścia w anaboliczną fazę wzrostu!
Znacząco Powiększ Swoją Beztłuszczową Masę Mięśniową!
Odczuj Szalone Pompy Całego Ciała Trwające Całe Dnie!
Popraw Twardość i Unaczynienie Mięśni!
Zwiększ Wytrzymałość i Przyśpiesz Rekuperację!
Wznieść się na Wyżyny Swoich Możliwości!

BSN NITRIX POLECA 8xMR OLYMPIA RONNIE COLEMAN
Tlenek Azotu (NO) jest gazem naturalnie występującym w organizmie ludzkim wywołującym szereg efektów o korzystnym działaniu. BSN ujarzmiło i dopracowało moc NO wykorzystując jego działanie. Nitrix jest owocem wielu lat badań, formułowania i testów beta, jako jedyny na świecie zawiera formułę kontrolowanego uwalniania. Te nowe odkrycie wywołuje efekt wolumizacji i rozszerzenia każdego naczynia krwionośnego i komórki mięśniowej w organizmie. Pozwala to doświadczyć niesamowitego efektu napompowania całego ciała przez 24 godziny na dobę.

Zaawansowany Wolumizer Promujący Mega Pompy!
Nowy Fenomem, który Zmieni Świat Suplementów na Zawsze! Nitrix został uznany za jeden z najsilniejszych budujących mięśnie fenomenów jak dotąd odkrytych. Ta nowo stworzona klasa suplementów wykorzystuje przełomowa cząsteczkę NO (ostatnio wyróżniona nagrodą Nobla w 1998) pomagająca promować wzrost i wizualnie zmiany Twojego ciała. Zmiany wywołane przez Nitrix zmienią całe pokolenia na zawsze; najważniejsze jest to, że jest to przełomowy produkt niezawierający ŻADNYCH HORMONÓW!

Czego Można Spodziewać się po Nitrix!
Tydzień 1 - W Twoim Organizmie Zainicjowana Zostanie Faza Ładowania NO, Przygotuj się na następujące objawy! Zaczniesz odczuwać początkowe sygnały puchnięcia mięśni, powodujące napompowanie całego ciała! Odczujesz również początkowe stadium zwiększonej siły, rekuperacji i wytrzymałości.

Tydzień 2 - Nitrix Zapoczątkowuje Fazę Transformacji! W pewnym momencie w 2 tygodniu nastąpi przełom w działaniu NO. Zaczniesz dostrzegać i odczuwać siłę transformacji wywołanej przez Nitrix. W 2 tygodniu Twoja siła, rekuperacja i wytrzymałość powinny znacząco wzrosnąć. Twoje mięśnie staną się pełniejsze, twardsze, możesz również zacząć doświadczać wzrostu "męskości" i sprawności seksualnej.

Tydzień 3 - Metamorfoza się już Zaczęła, od tego Momentu Może być już Tylko Lepiej! Zaczniesz odczuwać, że skóra wokół mięśni robi się bardziej napięta, a mięśnie stają się przesadnie unaczynione (niemalże nienaturalne). W tym momencie powinieneś doświadczać twardych jak skała pomp całego ciała, które będą trwały całe dnie. Rekuperacja będzie niemalże natychmiastowa, a siła i wytrzymałość powinny wystrzelić w górę. Twoje przyrosty powinny być tak znaczące, że każdy na siłowni będzie się pytał, co bierzesz.

Tydzień 4 i Później - Każdego Dnia Patrząc w Lustro Powinieneś Widzieć Nową, Bardziej Muskularną Sylwetkę. W tym okresie powinieneś odnotowywać kolejne przyrosty siły, beztłuszczowej masy, gęstości mięśni, które można osiągnąć dopiero po latach ćwiczeń! Jeśli myślisz, że jest dobrze, poczekaj; Transformacja Nitrix dopiero się rozpoczęła!

Nitrix - Najbardziej Zaawansowany Suplement NO!
Firma BSN przeniosła wolumizację na kolejny poziom tworząc doskonały buzzer NO zapewniający dużo bardziej optymalną produkcję NO w porównaniu z innymi buzerami. Alfa Keto-Glutarat L-Argininy (AAKG) posiada wyjątkową zdolność do usprawniania procesu konwersji Argininy w NO. Jednakże, siła działania NO, tego specyficznego aminokwasu jest w dużym stopniu uzależniona od stosunku związania L-Argininy z AKG. Po miesiącach rozległych badań, BSN stworzyło precyzyjny stosunek wiązania L-Argininy z AKG. Tak dobrany stosunek sprzyja dużo większemu wzrostowi produkcji NO w porównaniu ze standardowymi wersjami L-Argininy AKG. Zastrzeżona technologia AAKG firmy BSN sprawia, że Nitrix jest najlepszym na świecie buzerem NO.

Methocel - Technologia Kontrolowanego Uwalniania!
Korzystne działanie NO jest tak skuteczne jak skuteczny jest system dostarczania, który jest w stanie utrzymać stężenie tej cząsteczki na stałym poziomie we krwi. Do niedawna niemożliwe było kontrolowane uwalnianie NO i utrzymywanie długiego tempa jego uwalniania. Bez tego rodzaju uwalniania, organizm nie mógłby skorzystać z tego silnego wolumizera. Dlatego BSN zadało sobie wiele trudu, aby Nitrix posiadał najbardziej zaawansowany naukowo i najskuteczniejszy system uwalniania NO, jaki został kiedykolwiek stworzony. W celu stworzenia systemu dostarczania o potwierdzonym działaniu, przewyższającym inne systemy dostarczania innych produktów tej przełomowej klasy suplementów, powołaliśmy do współpracy jedną z najlepszych firm farmaceutycznych.

Wyjątkowa technologia uwalniania firmy BSN (vel Methocel - a micro-polymer hydrophilic ether matrix) została odkryta przez Dow Chemical w celu kontrolowania tempa uwalniania specjalnych składników. W Nitrix, Methocel zapewnia, że tempo uwalniania NO jest stałe i na jednym poziomie oraz możliwe jest utrzymanie jego stężenia we krwi przez blisko 24 godziny. Technologia kontrolowanego uwalniani firmy BSN umożliwia nieograniczone wykorzystanie potencjału NO.

System Wspomagania Niezbędnych Składników Odżywczych!
Nitrix zawiera niezbędny system wspomagania, który dostarcza organizmowi specjalnych składników wymaganych do skutecznego wykorzystania właściwości NO.

Składnik #1 - Niezbędny Enzym NO - Nikotynoamido-Adeninowy Dwunukleotyd (NAD) jest niezbędnym enzymem NO, który odgrywa szczególną rolę w konwersji L-AAKG w NO. Bez tego enzymu konwersja w NO byłaby zminimalizowana, poniżej oczekiwanego poziomu. Jednakże, dzięki dodatkowemu wspomaganiu tego enzymu, produkcja NO może znacząco wzrosnąć do poziomu, który jeszcze nigdy nie był osiągnięty przez Twój organizm.

Składnik #2 - Kluczowy Donor NO - L-Cytrulina jest aminokwasem, który jest bardzo silnym donorem NO. Ten stosunkowo nieznany aminokwas, ze względu na swoją unikalną zdolność do ciągłego recyrkulowania siebie w NO, odgrywa ważną rolę w organizmie w procesie produkcji Tlenku Azotu. Ta ciągła procedura recyrkulacji sprzyja zwiększonemu i utrzymującemu się dłużej poziomowi NO we krwi.

Składnik #3 -Precyzyjna Mieszanka Niezbędnych Fosforanów - Phosphoplexx jest precyzyjną mieszanką niezbędnych fosforanów, które są niezastąpione przy wychwytywaniu i gromadzeniu składników odżywczych w komórce. Bez tych fosforanów, zdolność organizmu do zwiększania ilości zapasów białka (aminokwasów), glukozy (węglowodanów), ATP, kreatyny, tlenu i wapnia wewnątrz komórki jest znacznie ograniczona. Phosphoplexx usprawnia wychwytywanie tych składników do mięśni, co jest niezwykle ważne w celu osiągnięcia i wykorzystania potencjału NO.

Składnik #4 - Wspomaganie NOS -Kwas Foliowy pomaga zwiększyć i wydłużyć półokres rozpadu NO we krwi przez usprawnianie Syntazy Tlenku Azotu.

Dołączenie tego systemu wspomagania drastycznie wzmacnia i wydłuża efekt napompowania wywołany przez NO; dodatkowo zwiększając jego korzystne właściwości dla mięśni. W rzeczywistości, jedno składnikowe produkty NO nie są najlepsze dla uzyskania optymalnych wyników. Wieloskładnikowa formuła Nitrix tworzy synergistyczne uderzenie, które zapewnia lepsze działanie i rezultaty niż jednoskładnikowe produkty! BSN jest pierwszą firmą, której udało się wzmocnić i zwiększyć skuteczność NO w organizmie przez dodanie silnych składników zwiększających ilość NO i wolumizujących komórki!

Sposób przechowywania:Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-30 °C.

Uwaga!Przed użyciem najlepiej skonsultować się z lekarzem, jeśli przyjmujesz inne lekarstwa lub leczysz się na jakieś choroby. Trzymać z dala od dzieci.

Szczegóły produktu
0000001696
Nowy produkt

Teraz Nowy Skład w Nowym Większym Opakowaniu!
Nitrix Uwolnił Prawdziwy Potencjał Tlenku Azotu (vel NO)!
Pozbądź się stanu stagnacji zmuszając swoje ciało do przejścia w anaboliczną fazę wzrostu!

Inne produkty w tej kategorii