Suplement energetyczny OLIMP Caffeine Kick 60 caps

Suplement energetyczny OLIMP Caffeine Kick 60kaps

check_circle   Dostępny - Dostawa w 24h
44 szt.
Cena
15,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 12,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł

Opis
 • SUPLEMENT ENERGETYCZNY OLIMP CAFFEINE KICK

 • OLIMP CAFFEINE KICK suplement diety zawierający w składzie najczystszą kofeinę bezwodną, zaprojektowany w celu pobudzenia i dodania energii w stanach wzmożonej pracy fizycznej i intelektualnej.

  • - AŻ 300 MG KOFEINY W JEDNEJ CAPSUŁCE 

  • - DODAJE ENERGII

  • - POPRAWA KONCENTRACJI I SKUPIENIA

  • - SZYBSZE SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

  • - POBUDZA DO DZIAŁANIA 

  -

   

  Olimp Caffeine Kick to suplement diety zawierający kofeinę bezwodną. Substancja to jest elementem m.im. kawy i używana jest w celu dodania energii i pobudzenia. Działanie kofeiny polega na mobilizacji ośrodkowego układu nerwowego, wpływając na wzrost koncentracji oraz poprawę nastroju.

  Kofeina łatwo przekracza barierę krew-mózg, działa jako inhibitor adenozyny, uniemożliwiając jej działanie, która w organizmie daje swoisty 'sygnał zmęczenia'. Blokując działanie adenozyny otrzymujemy efekt mobilizacji i pobudzenia. 

  Produkt zaprojektowany jest w celu dodawania energii i pobudzenia, w szczególności osób bardzo aktywnych intelektualnie i fizycznie. Pomaga łagodzić zmęczenie wywołane pracą, nauką czy wyczerpującymi treningami.

  UWAGA: nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (wysoka zawartość składnika aktywnego). 

  ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

  Porcję (1 tabletkę) obficie popić wodą lub innym napojem, stosować na niedługo przed treningiem lub innym wysiłkiem np. nauką.

  INFORMACJE ŻYWIENIOWE

  Składniki aktywne 1 porcja (1 tabletka)
  Kofeina 300 mg

  Pozostałe składniki: 62% kofeina, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki – żelatyna, barwnik: E 171).

Szczegóły produktu
5901330056390
44

Olimp Caffeine Kick to suplement diety zawierający w składzie najczystszą kofeinę bezwodną, zaprojektowany w celu pobudzenia i dodania energii w stanach wzmożonej pracy fizycznej i intelektualnej.

Inne produkty w tej kategorii