Cześć! Z tej strony Świat Supli! Bardzo nam miło, że nasz szeroki wybór suplementów, akcesoriów i odżywek spotkał się z tak dużym zainteresowaniem z Waszej strony. Wiemy, że stawiacie na najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach, dlatego niezwłocznie szykujemy dla Was to, co najlepsze, najbardziej bezpieczne i przynoszące najlepsze efekty. Posiadamy ogromny wybór elementów, które przydadzą się w odżywianiu, przygotowaniu do treningu siłowego i jego wykonywaniu. Jesteśmy jedną z największych hurtowni w branży jeśli chodzi o asortyment sportowy i odżywki w całej Europie. Nasza misja jest prosta. To my zajmujemy się negocjacją najniższych cen od producentów, którzy od lat pozostają naszymi partnerami. Dążymy do tego, aby nasza oferta była możliwie najbardziej konkurencyjna i pozwalała Wam na odpowiednie gospodarowanie wolnymi funduszami. Jesteśmy po to, aby zagwarantować Wam - naszym klientom najlepszy towar w najniższych cenach. Świat Supli to jedyny taki sklep internetowy na rynku. Zajmujemy się profesjonalnym importem towarów bezpośrednio od producentów. W ten sposób mamy możliwość uzyskania najniższych cen, nie odejmując przy tym jakości proponowanego asortymentu.
  Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cenowych. Gwarantujemy, że możemy zaoferować najniższe ceny w Europie. Jako sklep internetowy proponujemy bogaty wachlarz możliwości. Nasza codzienna praca to zaangażowanie i pasja całego zespołu. Kochamy sport, dobre jedzenie i aktywność fizyczną, która pozwala nam na ponowne poczucie doskonałego poziomu serotoniny i wyrzutu endorfin. To my wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom, cenimy sobie szybkość realizacji zamówień w połączeniu z niskimi cenami i poradą ekspertów, którzy od lat pozostają stałymi członkami branży suplementacyjnej.
  Celem naszego zespołu pozostaje ciągły rozwój osobisty i zawodowy. Nie spoczywając na laurach, staramy się uzyskać jeszcze niższe ceny, wciąż poszukując nowych promocji i cenowych okazji. Przez wieloletnie doświadczenie udało nam się osiągnąć doskonałą pozycję na rynku, a nasza firma budzi zaufanie na całym świecie. Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Potrzebujesz porady zakresu suplementacji lub zdrowego odżywiania i odpowiedniej aktywności fizycznej? Dla nas to żaden problem. Z przyjemnością pomożemy w doborze rozwiązań, które przypadną Ci do gustu!

                                                           

OGŁOSZENIA:

Oświadczamy iż na zapytanie ofertowe POPW 1.2 Internacjonalizacja MŚP Polska Wschodnia  numer 1/04/2020 nalepszą ofertę złożyła firma OEG Sp. z o.o. Sp. K. Za wszystkie oferty Dziękujemy