Spalacz tłuszczu TREC CLA + Green Tea 180kaps

TREC Nutrition
check_circle   Dostępny - Dostawa w 24h
10 szt.
Cena
93,99 zł
Ilość

local_shipping Darmowa dostawa

Opis

TREC - CLA + Green Tea - 180 kaps.

CLA & Green Tea jest suplementem diety, którego zastosowanie wspomaga proces odchudzania, co pozwala uzyskać i zachować szczupłą sylwetkę. Główne składniki preparatu to CLA (Conjugated Linoleic Acid - Sprzężony kwas linolowym) oraz Green tea (ekstrakt z zielonej herbaty), które wykazują działanie termogeniczne (zwiększające ciepłotę ciała) oraz lipotropowe (rozpuszczające molekuły tłuszczu), co korzystnie wpływa na przyspieszenie usuwania tłuszczy z organizmu. Systematyczne stosowanie preparatu może prowadzić również do zahamowania procesu powstawania i rozrostu komórek tłuszczowych, szczególnie w okolicy brzucha, bioder i ud, co w konsekwencji może przyczynić się do uzyskania smukłej sylwetki. Dodatkowymi bodźcami wspomagającymi działanie preparatu jest dieta niskokaloryczna oraz umiarkowany wysiłek, które znacznie intensyfikują spalanie tłuszczu zapasowego.

Skład:

 

skład w porcji dziennej
(3 kapsułki)
jednostka
rda
   CLA ( sprzężony kwas linolowy 80%)
1500 mg
   
   Ekstrakt z zielonej herbaty
900 mg
 
*RDA - rekomendowane dzienne zapotrzebowanie

Sposób użycia:

3 x dziennie po 1 kapsułce w trakcie lub po posiłku. Preparat popić około 200ml płynu. Preparat najlepiej stosować systematycznie przez okres 6-8 tygodni. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Szczegóły produktu
5902114018801
10

CLA & Green Tea jest suplementem diety, którego zastosowanie wspomaga proces odchudzania, co pozwala uzyskać i zachować szczupłą sylwetkę.

Inne produkty w tej kategorii