Shaker OLIMP Metalshake Pro

  Chwilowo niedostępny
Cena
99,00 zł
Brutto
Ilość

Dostawa już od: 12,50 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł


Opis

METALSHAKE PRO by Olimp Sport Nutrition dzięki najwyższej jakości użytym materiałom zapewnia łatwe czyszczenie i utrzymanie go w czystości.

METALSHAKE PRO by Olimp Sport Nutrition chłodzi napoje!

Stal nierdzewna zarówno szybciej schładza, jak i dłużej utrzymuje odpowiednią temperaturę przygotowanych shake’ów niż wersje plastikowe. Daje również uczucie świeżości podczas picia. Nasze METALSHAKE PRO by Olimp Sport Nutrition wykonane są ze stali nierdzewnej, co umożliwia cieszenie się świeżym aromatem na dłużej, podczas przyrządzania i picia napojów.

Butelka METALSHAKE PRO posiada specjalną, dopracowaną zakrętkę, która zapewnia 100% szczelność. Stal nierdzewna z której wykonane są nasze shakery pozwala dłużej zachować niezmieniony smak.

METALSHAKE PRO by Olimp Sport Nutrition to gwarancja potwierdzona badaniami, iż wszystkie zastosowane w nim materiały są NIETOKSYCZNE, więc nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo. W trosce o Twoje zdrowie wykonaliśmy badania i do produkcji wybraliśmy najlepszy materiał pod względem parametrów użytkowania, bazując w 100% na stali nierdzewnej oraz włóknach PP pozbawionych BPA w plastikowych elementach zakrętki. Warstwa ze stali nierdzewnej nie wymaga zastosowania dodatkowej powłoki ochronnej, w przeciwieństwie do aluminiowych shakerów, które mają tendencję do pochłaniania zapachów.

Szczegóły produktu
Nowy produkt

METALSHAKE PRO wykonany został ze stali nierdzewnej 18/8 i włókien PP w swoich plastikowych elementach. Jest to bardziej ekologiczna i zdrowsza alternatywa w stosunku do plastikowych shakerów.

Inne produkty w tej kategorii