SARM WESTPHARM S-40503 Andarine 60kaps

WestPharm
  Chwilowo niedostępny
Cena
0,00 zł
Ilość

Dostawa już od: 12,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 89,00 zł


Opis

WESTPHARM S-40503 Andarine 60 kapsułek

-

WESTPHARM S-40503 Andarine to selektywny modulator receptora androgenowego wspomagający redukcję tłuszczu i budowę suchej masy ciała, podnosi stopień mineralizacji kości, wspiera ich twardość i wytrzymałość; zawiera (2S)-3-(4-acetamido-phenoxy)-2-hydroxy-2-methyl-N-(4-nitro-3-trifluoromethyl-phenyl)-propionamide - związek szerzej znany jako S-4 lub Andaryna (Andarine);

-

  • - DZIAŁA ANABOLICZNIE

  • - NIE ROZREGULOWUJE NATURALNEJ GOSPODARKI HORMONALNEJ

  • - WSPOMAGA ZDROWE I SILNE KOŚCI

  • - WSPOMAGA BUDOWĘ MIĘŚNI I REDUKCJĘ TKANKI TŁUSZCZOWEJ

  • - OBNIŻA RYZYKO NADMIERNEGO PRZEROSTU PROSTATY

-

-

WESTPHARM S-40503 Andarine to selektywny modulator receptora androgenowego, znany też jako Acetamidoxolutamide lub oznaczony symbolem S4 lub GTx-007 - preparat o działaniu farmaceutycznym, który poprzez modulację wymienionych receptorów androgenowych wspiera utrzymanie suchej masy ciała, a także zdrowia i gęstości i kości, co znalazło zastosowanie m.in. w chorobach degradujących układ ruchu i jego tkanki.

S-40503 Andarine wykazuje działanie modulujące na receptory androgenowe, szczególnie te, które znajdują się w mięśniach i kościach, a poprzez ich aktywację stymuluje rozrost nowych włókien mięśniowych i poprawę twardości i stopnia mineralizacji kośćca.

Inną cenną właściwością środka jest zdolność do wiązania się z receptorami położonymi w tkance tłuszczowej, co w efekcie powoduje zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych i redukcją niechcianej tkanki.

WESTPHARM S-40503 Andarine to środek, który nie wymaga popularnego PCT czyli obdloku, nie ingeruje on bowiem w gospodarkę hormonalną organizmu. Nie ulega tak zwanej aromatyzacji, w związku z tym nie wymaga stosowania dodatkowych środków. Nie podnosi, ani nie obniża naturalnego poziomu testosteronu, co eliminuje potencjalne skutki uboczne związane z poziomem estrogenu czy prolaktyny.

Dodatkowy benefit ze stosowania S-40503 Andarine to obniżenie potencjalnych powikłań związanych z prostatą, jakoś że S-4 nie ingeruje w poziom DHT (dihydrotestosteron).

Środek jest niemetylowany, w związku z czym okazuje się łagodny dla wątroby i innych narządów.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

1-2 porcje przyjmować 1-2 razy dziennie, obficie popić wodą lub innym napojem.

Producent zaleca stosowanie produktu w cyklach 5-dniowych, po których należy zrobić 2 dni wolne od stosowania.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki aktywne 1 Porcja (1 kapsułka) %RWS*
(2S)-3-(4-acetamido-phenoxy)-2-hydroxy-2-methyl-N-(4-nitro-3-trifluoromethyl-phenyl)-propionamide - S-40503 Andarine 25 mg 0%

RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Szczegóły produktu
5904422930448

WESTPHARM S-40503 Andarine to selektywny modulator receptora androgenowego wspomagający redukcję tłuszczu i budowę suchej masy ciała, podnosi stopień mineralizacji kości, wspiera ich twardość i wytrzymałość; zawiera (2S)-3-(4-acetamido-phenoxy)-2-hydroxy-2-methyl-N-(4-nitro-3-trifluoromethyl-phenyl)-propionamide - związek szerzej znany jako S-4 lub Andaryna (Andarine);