SARM WESTPHARM MK-677 Ibutamoren 60kaps

WestPharm
  Chwilowo niedostępny
Cena
218,99 zł
Ilość

local_shipping Darmowa dostawa


Opis

WESTPHARM MK-677 Ibutamoren 60 kapsułek

-

WESTPHARM MK-677 Ibutamoren to selektywny modulator receptora androgenowego naśladujący w działaniu grelinę, która pomaga zwiększyć stężenie hormonu wzrostu (GH), a także insulinopodobnego czynnika wzrostu (IGF-1); zawiera (R)-1'-(2-methylalanyl-O-Benzyl-D-seryl)-1-(methylsulfonyl)-1,2-dihydrospiro[indole-3,4'-piperidine] - związek nazywany MK-677 lub Ibutamoren;

-

  • - SARM NOWEJ GENERACJI

  • - ZWIĘKSZA STĘŻENIE HORMONU WZROSTU I INSULINOPODOBNEGO CZYNNIKA WZROSTU (IGF-1)

  • - PODNOSI REGENERACJĘ PONAD NATURALNE MOŻLIWOŚCI

  • - WSPOMAGA BUDOWĘ MIĘŚNI I REDUKCJĘ TKANKI TŁUSZCZOWEJ

  • - HAMUJE WYDZIELANIE KORTYZOLU

-

-

WESTPHARM MK-677 Ibutamoren to innowacyjny produkt wsparcia treningowego o farmaceutycznym charakterze. W bezpieczny sposób oddziałuje na określone receptory w przysadce i podwzgórzu - wzmaga produkcję endogennego hormonu wzrostu - niezwykle anabolicznego hormonu o działaniu anabolicznym i antykatabolicznym.

MK-677 Ibutamoren pomimo bezpośredniego wpływu na poziom hormonów, nie wymaga PCT czy innej profilaktyki charakterystycznej przy stosowaniu chociażby środków anaboliczno-androgennych. Nie wpływa na poziom testosteronu czy estradiolu w związku z czym nie wymaga stosowania równocześnie dodatkowych środków.

Produkt marki WESTPHARM działa na receptory odpowiedzialne za wydzielanie greliny, hormonu regulującego apetyt i jednocześnie podnoszącego poziom hormonu wzrostu. Co za tym idzie? MK-677 Ibutamoren wpływa na wzrost GH i wywołanie wysokiego stanu anabolicznego, zwiększenie syntezy protein i ogólnej regeneracji - czas pomiędzy gotowością organizmu do kolejnego wysiłku w postaci treningu skraca się nieraz o 200-300%!

Innym niezwykle istotnym i pożądanym efektem produktu WESTPHARM MK-677 Ibutamoren to wzrost gęstości i wytrzymałości tkanek łącznych - poprawia stan stawów, ścięgien a także kości. Korzyści z tego tytułu są nieocenione dla sportowców trenujących np. strongman, gdzie przeciążenia stawów są nieraz nadludzkie.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

1-2 porcje przyjmować 1-2 razy dziennie, obficie popić wodą lub innym napojem.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki aktywne 1 Porcja (1 kapsułka) %RWS*
(R)-1'-(2-methylalanyl-O-Benzyl-D-seryl)-1-(methylsulfonyl)-1,2-dihydrospiro[indole-3,4'-piperidine] MK-677 15 mg 0%

RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Szczegóły produktu
5904422930455

WESTPHARM MK-677 Ibutamoren to selektywny modulator receptora androgenowego naśladujący w działaniu grelinę, która pomaga zwiększyć stężenie hormonu wzrostu (GH), a także insulinopodobnego czynnika wzrostu (IGF-1); zawiera (R)-1'-(2-methylalanyl-O-Benzyl-D-seryl)-1-(methylsulfonyl)-1,2-dihydrospiro[indole-3,4'-piperidine] - związek nazywany MK-677 lub Ibutamoren;