BRAWN SARM:MK 30 kap.
  • BRAWN SARM:MK 30 kap.

SARM BRAWN Mk 30kaps

BRAWN
check_circle   Dostępny - Dostawa w 24h
Cena
219,00 zł
Brutto
Ilość

local_shipping Darmowa dostawa

Opis
Brawn Sarm MK - to najskuteczniejszy środek dostępny na rynku. Jedyna alternatywa dla sterydów i prohormonów która w pełni dorównuje im skutecznością działania, nie powodując jednocześnie licznych skutków ubocznych.Poza szerokim działaniem anabolicznym wykazuje także bardzo duży potencjał poprawiającyjakość czy redukcję zbędnego tłuszczu.
 
  • Realny i trwały wzrost beztłuszczowej masy ciała
  • Ibutamoren - idealny wolumizer hormonu wzrostu
  • Zmniejsza poziom tkanki tłuszczowej
  • Poprawia definicję i gęstość mięśni
  • Drastycznie przyspiesza regeneracje
  • Wzmacnia układ odpornościowy

MK-677 to tak zwany Ibutamoren czyli niezwykle skuteczna substancja podawana doustnie, zwiększająca wydzielanie hormonu wzrostu. Badania potwierdziły że nie tylko zwiększa wydzielanie kilku hormonów, ale również powoduje ich trwały wzrost stężenia w osoczu, co tworzy idealna środowisko dla budowy mięśni i redukcji tłuszczu, nawet w tym samym czasie. Jako jedna z nielicznych substancji posiada potwierdzoną na ludziach skuteczność działania, zwiększenia masy mięśni oraz tkanki kostnej. Co najistotniejsze niema żadnego wpływu na poziom kortyzolu, przezco w żaden sposób nie promuje wzrostu katabolizmu mięśniowego.
 
Brawn Nutrition Sarm:MK to także poprawa jakości i głębokości snu co w połączeniu z korzystniejszą gospodarką hormonalną zapewnia doskonałą regenerację , oraz niweluje oznaki wszelkiego zmęczenia, także psychicznego. Inną ciekawą zaletą Sarmu jest znaczący wpływ na zmianę metabolizmu tłuszczy co pozwoli obniżyć poziom tkanki tłuszczowej, a w przyszłości może mieć zastosowanie w leczeniu otyłości.
 
Korzyści jakie wiążą się z wyższego poziomu hormonu wzrostu są niezaprzeczalne. Wyższy jego poziom przy zachowanym stabilnym poziomie kortyzolu to coś do czego dąży każdy trenujący. Nie ulega wątpliwości, że osiągnięcie takiego stanu to „anaboliczne marzenie” dla naszych mięśni. Dzięki zastosowaniu Brawn Sarm MK stało się to możliwe, bez konieczności stosowania HGH. Co więcej aby utrzymać odpowiedni poziom Somatotropiny, należałoby podawać HGH kilka razy dziennie przy idealnie zbilansowanych posiłkach. Jednak zastosowanie Ibutamorenu rozwiązuje ten problem z wygodną doustną formą podania, bez stosowania problematycznych zastrzyków, ze względu na idealny 24 godzinny okres półtrwania.
 
Obecne dane wskazują, że korzystanie z MK-677 zapewnia trwały i beztłuszczowy wzrost masy ciała, co z pewnościąprzyczynia się do chęci stosowania kolejnych, coraz bardziej zaawansowanych badan oraz testów. Zwiększa IGF-BP3 co prowadzi to anabolicznych zmian w składzie ciała bez podniesienia hormonów katabolicznych. Produkt Brawn zawiera dawkę 30 mgIbutamorenu w każdej kapsułce.

 

Skład: 1 kap. zawiera 30mg MK-677 (Ibutamorenu)

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować (1kap.) 30mg przez 6-8 tygodni w równomiernych odstępach czasowych.

Szczegóły produktu
0000002733
6 Przedmioty
Nowy produkt

to najskuteczniejszy środek dostępny na rynku. Jedyna alternatywa dla sterydów i prohormonów która w pełni dorównuje im skutecznością działania, nie powodując jednocześnie licznych skutków ubocznych.