Produkty

Бестселлеры

5903111089467

Najmocniejszy i najbardziej kompleksowy suplement regeneracji nocnej.

More details

39,00 zł

Добавить в избранное

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • Najmocniejszy i najbardziej kompleksowy suplement regeneracji nocnej.

  3 kapsułki stosowane przed snem zapewniają :

  - wzrost produkcji własnego testosteronu dzięki połączeniu Cynku, Magnezu i Witaminy B6
  - podniesienie produkcji hormonu wzrostu
  - bardzo głęboki i trwały sen, dzięki synergii składników : GABA + Melatonina
  - podniesienie poziomu GLUTATIONU, najsilniejszej substancji ochronnej naszego organizmu dzięki Cysteinie i Witaminie E

  Niezbędny suplement nocny od teraz w kompleksowej formule 7 składników.

  Cynk, Magnez, B6

  Połączenie Cytrynianu Magnezu, Tlenku Magnezu, Cytrynianu Cynku i Witaminy B6 w dużych stężeniach czyni naszą autorską formułę ZMB najbardziej optymalną dla organizmu. Podniesienie produkcji własnego testosteronu w okresie nocnym do 40% oraz hormonu wzrostu do 20% odpowie za zwiększenie masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej i usprawnienie efektów treningowych.

  GABA

  Powstaje w wyniku dekarboksylacji kwasu glutaminowego. Kwas GABA ma największy wpływ na sen i regenerację organizmu podczas snu. Wpływa na odprężenie organizmu oraz podnosi poziom naturalnego hormonu wzrostu. Dzięki kwasowi GABA sen jest głębszy, mózg jest bardziej zregenerowany, a cały organizm dużo bardziej odprężony i gotowy do działania po dobrze przespanej nocy. Dodatkowo stabilizuje ciśnienie krwi i zmniejsza ryzyko skurczów.

  Melatonina

  Znana jako „hormon snu” produkowana jest głównie w nocy. Po okresie dojrzewania ludzki organizm produkuje zmniejszoną ilość melatoniny naturalnie, tak więc warto suplementować ten hormon przed snem. Melatonina reguluje rytmu biologiczne, sprawia, że sen będzie twardszy, ciśnienie krwi obniżone, a dzięki temu odczujemy lepszą regenerację. Działa synergicznie z kwasem GABA. Dodatkową zaletą melatoniny jest skuteczność w usuwaniu wolnych rodników. Jest mocnym antyoksydantem, a to powoduje ochronę organizmu przed wieloma chorobami.


  N-Acetyl L-Cysteiny (NAC)

  Aminokwas siarkowy cysteiny. Cysteina wchodzi w skład białek strukturalnych. Ma bardzo silne właściwości antyoksydacyjne. Oczyszcza organizm z toksyn i wolnych rodników. Uczestniczy w procesie syntezy glutationu. Najsilniejszego przeciwutleniacza organizmu ludzkiego. Glutation odbudowuje białka mięśniowe. Ma właściwości anaboliczne oraz antyoksydacyjne. Cysteina jest szczególnie przydatna dla intensywnie trenujących oraz ludzi narażonych na stres.


  Witamina E

  Wpływa na procesy fizjologiczne. Wspiera ochronę przed wolnymi rodnikami czyniąc doskonały dodatek do silnego antyutleniacza – Cysteiny. Pozytywnie wpływa na układ nerwowy oraz sprawność seksualną. Jest bardzo dobra dla osób, które często korzystają z komputerów, telefonów komórkowych i innych urządzeń, które emitują pole elektromagnetyczne. Witamina E tworzy naturalną barierę ochronną dla naszych komórek.

   

  SKŁAD:

  Porcja dzienna: 3 kapsułki

  Składniki aktywne

  3 kapsułki

  %ZDS*

  Cytrynian Magnezu i Tlenek Magnezu

  (w tym Magnez)

  1008mg

  503mg

  135

  Cytrynian Cynku

  (w tym Cynk)

  96mg

  30mg

  300

  Witamina B6

  10mg

  717

  GABA

  750mg

  -

  N-Acetyl L-Cysteiny

  200mg

  -

  Witamina E

  39mg

  318

  Melatonina

  990mcq

  -


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Покупатели этого товара так же приобрели: