Produkty

Бестселлеры

5908264416757

Base L-Carnitine to suplement diety polecany sportowcom, osobom aktywnym fizycznie oraz wszystkim, którzy chcą zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej i poprawić estetykę ciała. 

More details

25,00 zł

Добавить в избранное

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • Fitmax - Base L-Carnitine


  OPIS PRODUKTU

  Base L-Carnitine to suplement diety polecany sportowcom, osobom aktywnym fizycznie oraz wszystkim, którzy chcą zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej i poprawić estetykę ciała. Produkt jest wskazany również wegetarianom - naturalne źródło tego związku to mięso, eliminując ten składnik pokarmowy z diety, ograniczają oni bowiem również podaż karnityny. 

  L-karnityna jest związkiem pełniącym niezwykle istotne funkcje w procesach transportu kwasów tłuszczowych, dlatego suplementacja Base L-Carnitine może poprawić funkcje metaboliczne i przyśpieszyć proces redukcji tkanki tłuszczowej. 


  Suplementacja Fitmax - Base L-Carnitine może przynieśc następujące korzyści
  - nasilenie procesów lipolizy i ułatwienie redukcji ilości tkanki tłuszczowej 
  - zwiększenie zużycia tłuszczu jako źródła energii 
  - zmniejszenie łaknienia i ochoty na słodycze 
  - obniżenie poziom cholesterolu we krwi 
  - pobudzenie tempa przemian metabolicznych, poprawienie krążenia i pozytywny wpływ na pracę serca 
  - umożliwia przeprowadzenie intensywniejszych treningów, niweluje uczucie zmęczenia i ułatwia regenerację 
  - działa przeciwutleniająco 

  L-karnityna jest związkiem naturalnie występującym w organizmie ludzkim, syntetyzowanym z metioniny i lizyny. Niedobory tej substancji objawiają się zwiększoną tendencją do gromadzenia tkanki tłuszczowej, otyłością , problemami z krążeniem i sercem, a także brakiem energii do działania. 

  Dawkowanie:

  Stosować 2 - 4 kapsułki 1 - 2 razy dziennie: po posiłku głównym i przed treningiem. 


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Покупатели этого товара так же приобрели: