Produkty

Бестселлеры

Акции SCITEC Oat 'N' Whey 1380g

OAT 'N' WHEY Z wysokiej jakości białkiem serwatki! Jedz łyżką lub wypij!

More details

75,00 zł

Добавить в избранное

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • SCITEC NUTRITION
  OAT 'N' WHEY
   1380g

  *UWAGA prosimy o uprzedni kontakt w sprawie preferowanego smaku! W związku z dużą rotacją towaru nie wszystkie smaki mogą być dostępne!

   

  OAT 'N' WHEY

  Z wysokiej jakości białkiem serwatki! Jedz łyżką lub wypij!

  MATT BURZACOTT
  NPC Heavyweight, 2013 NPC USA 2nd place, 2013 NPC Nationals 3rd place
  Team Scitec

   

  Owies jest jednym z najpopularniejszych źródeł składników odżywczych. Dla Twojej wygody połączyliśmy już w naszym produkcie owies oraz wysokiej jakości białko serwatki w celu stworzenia posiłku, który może być stosowany o dowolnej porze dnia aby wesprzeć Twoją aktywność. Dodatkowe białko pochodzi wyłącznie z serwatki. Białko pochodzące z pożywienia jest źródłem azotu oraz niezbędnych aminokwasów, które wykorzystywane są w procesie wzrostu i naprawy tkanek. Tym samym Oat’n’Whey przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej*.

  Białka mleka określane są mianem białek kompletnych ponieważ dostarczają organizmowi wszystkie potrzebne mu aminokwasy, w tym 9 aminokwasów (histydynę, izoleucynę, leucynę, lizynę, metioninę, fenyloalaninę, treoninę, tryptofan i walinę), których organizm nie jest w stanie sam zsyntezować. Określenie stopnia w jakim dane źródło białka jest wykorzystywane przez nasz organizm zazwyczaj opiera się na oszacowaniu ilości azotu, pochodzącego z tego źródła białka, który jest wykorzystywany przez nasz organizm w procesach anabolicznych i antykatabolicznych.

  Współczynnik wykorzystania białka netto (Net Protein Utilisation, NPU) określa jaka część azotu, pochodzącego ze spożytego białka, zostaje zatrzymana w organizmie, a wartość biologiczna (Biological Value, BV) określa ile z wchłoniętego azotu zostaje zatrzymane w organizmie. Wartość biologiczna jest bezpośrednio związana z NPU oraz podatnością białka na trawienie. Białko serwatki charakteryzuje się łatwością trawienia i dobrym profilem aminokwasowym, dzięki czemu jego wartość biologiczna, w porównaniu z innymi źródłami białka (jak np. mięso, ryby, jajka czy soja), jest bardzo wysoka.

  Produkt zawiera także dodatkowy aminokwas Taurynę.
   

   

  EDDIE BRACAMONTES
  NPC Super-heavyweight, 2013 NPC USA 2nd place
  Team Scitec

  * Te stwierdzenia zostały dowiedzione naukowo i były autoryzowane przez Europejski Urząd Bezpieczeństwa Żywności (European Food Safety Authority).

  Formuła bez aspartamu!


  Sposób użycia

  Rozpuść porcję w 400 ml wody lub mleka. Możesz jeść Oat’n’Whey łyżką lub pić jako shake o dowolnej porze dnia. Ten produkt nie powin ien być stosowany w zastępstwie posiłków, a jedynie jako suplement diety.

  Informacje alergiczne

  Wyprodukowano w fabryce przetwarzającej mleko, soję, białko jajeczne, gluten oraz orzechy!

  Smaki

  Czekoladowy, Truskawkowy, Waniliowy

  Opakowania

  1 saszetka (92 g) - 1 porcji , Pudełku (12 saszetka) -12 porcji, 1380 g – 15 porcji

  Opinie

  Dotychczas nie zostały przesłane żadne opinie.

  Wartość odżywcza

  Wielkość Porcji: 92 g (1 saszetka)
   Ilość w PorcjiZDS%*  Ilość w PorcjiZDS%*
  Kalorie354 kcal  Węglowodany Ogółem40 g
  Kalorie z Tłuszczy54 kcal  Cukry Proste3 g
  Tłuszcze Ogółem6 g Błonnik6 g
  Tłuszcze Nasycone3 g Białko35 g
  Cholesterol34 mg Dodatkowy Aminokwas2747 mg
  Sód380 mg (Dekstroza, Tauryna)
  Potas365 mg18%    

  Składniki

  Czekoladowy: Mąka owsiana, Ultrafiltrowane koncentraty białka serwatki (zawierają laktoglobulinę, laktoferrynę, laktoalbuminę i immunoglobulinę), Dekstroza, Kakao (10-12%), Naturalne i Sztuczne Dodatki Smakowe (Czekolada, Krem Waniliowy), Wzmacniacz Smaku: Chlorek Sodu, Słodziki (Acesulfam-K, Sukraloza), Zagęszczacz: Guma Ksantanowa, Tauryna.

  Truskawkowy: Mąka owsiana, Ultrafiltrowane koncentraty białka serwatki (zawierają laktoglobulinę, laktoferrynę, laktoalbuminę i immunoglobulinę), Dekstroza, Naturalne i Sztuczne Dodatki Smakowe (Truskawka), Wzmacniacz Smaku: Chlorek Sodu, Barwnik: Truskawkowy czerowny, Słodziki (Acesulfam-K, Sukraloza), Zagęszczacz: Guma Ksantanowa, Tauryna.

  Waniliowy: Mąka owsiana, Ultrafiltrowane koncentraty białka serwatki (zawierają laktoglobulinę, laktoferrynę, laktoalbuminę i immunoglobulinę), Dekstroza, Wzmacniacz Smaku: Chlorek Sodu, Naturalne i Sztuczne Dodatki Smakowe (Wanilia), Słodziki (Acesulfam-K, Sukraloza), Zagęszczacz: Guma Ksantanowa, Tauryna.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane