Produkty

Бестселлеры

Hyde jest najsliniejszą i najbardziej efektywną przedtreningówką dostępną na rynku. Skoncentrowany z L-Leucyny, własnych mieszanek pobudzających oraz nowego środka pompy siarczanu agmatynyHYDE wzniesie Twój trening na nowy, nieznany dotychczas najwyższy poziom !

More details

Нет на складе

129,00 zł

Добавить в избранное

Free shipping starts from 50,00 zł excluding delivery cost.

 • Pro Supps przedstawia nowego Mr. Hyde !

  Hyde jest najsliniejszą i najbardziej efektywną przedtreningówką dostępną na rynku. Skoncentrowany z L-Leucyny, własnych mieszanek pobudzających oraz nowego środka pompy siarczanu agmatyny, HYDE wzniesie Twój trening na nowy, nieznany dotychczas najwyższy poziom !

  zalezy produktu:

  -Silne połączenie dużej mocy związków termogenicznych

  -Maksymalne skupienie podczas treningu

  -Niewiarygodna pompa mięśniowa, której dotychczas nieznałeś

  -40 dni prawdziwie oszałamiających treningów

  Zalecane dawkowanie:

  1 miarka rozpuścic w 150ml zimnej wody zastosować 15-30min przed treningiem. Nie stosować na 4 godziny przed porą snu. Nie łączyć z  innymi produktami zawierającymi kofeinę. Nie przekraczać zalecanej dawki.

  OSTRZEŻENIE: Nie do użytku przez osoby w wieku poniżej 18 lat. Nie stosować w przypadku kobiet w ciąży lub karmiących. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Покупатели этого товара так же приобрели: