Produkty

Бестселлеры

Акции Biotech Protein Power 4000 g.

Mieszanka kazeiny, białka serwatkowego i białka sojowego, dostarcza aminokwasów w długim czasie.

More details

224,10 zł

Добавить в избранное

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • Biotech USA Protein Power

  Mieszanka kazeiny, białka serwatkowego i białka sojowego, dostarcza aminokwasów w długim czasie. Biotech USA Protein Power ma świetny profil aminokwasowy, dla lepszych efektów dodane zostały aminokwasy bcaa i glutamina. Doskonałe do stosowania w dłuższych okresach czasu, w których nie będziesz mógł spożyć posiłku, gdyż ten matriks białkowy skutecznie zapobiega katabolizmowi.

  Biotech USA Protein Power wysokobiałkowa odżywka dla sportowców.

  Odżywka białkowa Biotech USA Protein Power zawiera aż 3 różne źródła białka - kazeinę, izolat białka serwatkowego oraz białko sojowe. Każdy rodzaj białka cechuje się innym czasem wchłaniania, co sprawia, że Biotech USA Protein Power zapewnia przez długi czas stan anaboliczny w organizmie. Stały dopływ aminokwasów dzięki Protein Power od Biotech sprawia, że jest to doskonałe białko do budowy masy mięśniowej dla kulturystów i innych sportowców siłowych.

                                                         

                                                                     

  Zalety odżywki białkowe Protein Power

  • :
  • 23.5 g białka w porcji,
  • długotrwały stan anaboliczny w organizmie,
  • zapewnia stały dopływ aminokwasów do mięśni,
  • 3 frakcje białka o zróżnicowanym czasie wchłaniania,
  • szybka regeneracja mięśni po treningu,
  • doskonały smak.

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Покупатели этого товара так же приобрели: