Produkty

Бестселлеры

Reduced price! PVL Mutant Test - 180 kaps

Нет на складе

109,00 zł

129,00 zł

-20,00 zł

Добавить в избранное

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • Nigdy wcześniej nie opracowano mocniejszej, anabolicznej formuły, która jest klinicznie udowodniona aby szybciej podnieść testosteron niż nowy MUTANT TEST. TestoSurge™ jest zastrzeżonym, opatentowanym, bioaktywnym związkiem w MUTANT TEST, który działa za pośrednictwem wielu fizjologicznych dróg aby szybciej podnieść i chronić poziom testosteronu co prowadzi do wzrostu siły i mięśni.

   

  Mutant Test

  - Klinicznie udowodniony wzrost testosteronu o 376%

  - Podniesienie testosteronu w ciągu 12 godzin

  - Zwiększa poziom testosteronu szybciej niż kiedykolwiek wcześniej

  - Formula Pro-Caliber dla większych wzrostu mięśni i siły

   

  Cztery maksymalnie efektywne kompleksy zawierające składniki o naukowo udowodnionym działaniu MAGNA-TEST COMPLEX, FENUBOLICTM SUPER COMPLEX, MEGA TRIBULUS COMPLEX oraz AROMATASE INHIBITOR COMPLEX zawarte w Mutant Test wspomagają produkcję endogennego testosteronu zapobiegając zarówno jego aromatyzacji do estradiolu oraz hamując działanie 5-α-reduktazy. Mutant Test zapobiega  produkcji dihydrotestosteronu (DHT) z testosteronu pozwalając działać dłużej i efektywniej wolnej formie testosteronu, co przekłada się bezpośrednio na maksymalne wzrosty siły i masy mięśniowej.

  Mutant Test poprzez zawarte w ADAPTOGEN COMPLEX liczne saponiny oraz fitosteroidy (fitosterole), jak beta-ekdysteron i jego glikozydy wspomagające szybką adaptację do intensywnego treningu, dzięki czemu można znacznie szybciej zwiększać obciążenia treningowe bez ryzyka szybkiego przemęczenia czy przetrenowania organizmu. Ponadto PATENTED ABSORBTION ACCELERATOR aktywnie wspomaga absorpcję jelitową wszystkich składników zapewniając maksymalnie wysoką skuteczność Mutant Test we wspomaganiu w okresie ciężkiego intensywnego treningu.

  SKŁADNIKI AKTYWNEMutant TEST 
  Porcja6kap. 
  Ilość porcji w opakowaniu30 
  Opakowanie180kap. 
  Zawartość jednej porcji zaw:
   Zinc30mg
   Niacinamide10mg
   PURE DAA3000mg
   D-Aspartic Acid 
   PURE TRIBULUS1000mg
   Ayurvedic Tribulus (Tribulus terrestris) 
   PURE TESTOSURGE500mg
   Testosurge (Trigonella Foenum Graecum) 
   AROMATASE INHIBITOR235mg
   200mg Stinging Nettle (Urtica Dioica ) (Root) 35mg of Eleuthero (Root) 28:1, Containing 0,8% Eleutherosides (DHE=980mg) 
   PATENTED ABSORPTION ACCELERATOR5mg
   Bioperine Black Pepper Extract

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Покупатели этого товара так же приобрели: