Produkty

Бестселлеры

666222093277

Krótka charakterystyka:

    * suplement wykorzystujący efekt potreningowego "okna anabolicznego"
    * szybko odbudowuje zasoby glikogenu
    * maksymalny wyrzut insuliny dzięki formule WaxxMax-C3G
    * zwiększenie objętości komórek mięśniowych dzięki mieszance nowoczesnych kreatyn
    * formuła aminokwasowa ProSYNTHAGEN szybciej wchłanialna niż białka serwatki

More details

Нет на складе

116,66 zł

Добавить в избранное

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • Krótka charakterystyka:

      * suplement wykorzystujący efekt potreningowego "okna anabolicznego"
      * szybko odbudowuje zasoby glikogenu
      * maksymalny wyrzut insuliny dzięki formule WaxxMax-C3G
      * zwiększenie objętości komórek mięśniowych dzięki mieszance nowoczesnych kreatyn
      * formuła aminokwasowa ProSYNTHAGEN szybciej wchłanialna niż białka serwatki


  W jakim celu jest stosowany?
  Dark matter jest suplementem stosowanym zaraz po ukończeniu treningu, który błyskawicznie i silnie działa, wykorzystując efekt po treningowego "anabolicznego okna". Po zakończeniu treningu w organizmie ćwiczącego wytwarza się silne zapotrzebowanie na wszystkie składniki energetyczne i odżywcze. Ten efekt maksymalnego przyswajania i odbudowy przez organizm wszystkich zasobów nazwany jest właśnie "anabolicznym oknem" i trwa około godziny. Dostarczenie w tym ograniczonym czasie i w odpowiednich proporcjach wszystkich niezbędnych składników pokarmowych jest podstawowym warunkiem zapoczątkowania procesu regeneracji i wzrostu siły i masy mięśni. Pominięcie tego momentu, lub podanie organizmowi niewłaściwie zbilansowanego zestawu składników odżywczych przedłuży, a nawet uniemożliwi poprawną i szybką regenerację. Jest to moment w którym musi zostać maksymalnie zwiększony poziom aminokwasów, węglowodanów i kreatyny we krwi, przy jednoczesnym wyrzucie silnie anabolicznej, transportującej te składniki insuliny. Te właśnie warunki spełnia suplement Dark Matter. Zastosowano formułę WaxxMaxx-C3G czyli odpowiednio dobrane polimery glukozy, które cechują się niską lepkością przy dużej masie cząsteczki. W efekcie powoduje to szybkie przyswajanie i wykorzystywanie przez organizm do odbudowy glikogenu. Wielofazową formułą kreatynową która zwiększa uwodnienie komórki mięśniowej i przyspiesza odbudowę ATP (czyli budowanie siły mięśni) jest połączenie glukonianu kreatyny, pirogronianu kreatyny oraz mikro rozdrobnionemu monohydratowi kreatyny wraz z zapobiegającemu odwodnieniu glicerolowi. Za dostarczenie odpowiednio szybko wchłanialnych aminokwasów odpowiada formuła PROSynthagen, który wytwarza silnie anaboliczne środowisko, niezbędne do rozwoju mięśni. W jego skład wchodzą następujące aminokwasy: leucyna, lizyna, fenyloalanina, histydyna, izoleucyna, metionina i dipeptyd alaniny. Podanie właśnie takich aminokwasów w formie wolnej (a nie w formie białek np. serwatki) spowoduje błyskawiczne ich wchłonięcie do krwi i syntezę nawet do 40 gram białka w organizmie. Skład został dokładnie dobrany i zbilansowany, wszystkie inne dodatki, mogłyby niepotrzebnie zakłócić proces przyswajania i wykorzystania suplementu. Dark Matter wykorzystuje nie tylko efekt „anabolicznego okna”, ale też przedłuża jego czas i maksymalizuje wykorzystanie. Jednak warunkiem do uzyskania maksymalnych korzyści płynących z tego suplementu jest spożycie go zaraz po skończeniu treningu i nie łączenie go z innym posiłkiem po treningowym,w obrębie godziny.'

   

  Wartości odżywcze

  Porcja: 2 miarki (61 g)

  Ilość porcji w opakowaniu: 20

  Zawartość: 1180 g

  Składniki

  % Zapotrzebowanie dzienne

  Wartość energetyczna:

  240 kcal

  -

  kalorii z tłuszczu

  0 g

  -

  Cholesterol:

  0 g

  -

  Razem Węglowodany:

  48 g

  -

  Cukry:

  10 g

  -

  Błonnik

  0 g

  -

  Białko:

  12 g

  -

  WaxxMAX - C3G

   

  -

  Ekstrakt kukurydziany Maltoplex-18,Polimery Glukozy , Dekstroza, C3G anthocyanidins

   

  -

  HydroSIZE

   

  -

  InstaPeak (Instant powodujący szczytowe stężenie składników w osoczu krwi Pirogronian Kreatyny), IntraPhase (glukoza glukonian kreatyny) MicroTein (Mikrorozdrobniony monohydrat kreatyny )

   

  -

  Monostearynian Glicerolu

   

  -

  ProSYNTHAGEN

   

  -

  Free Form Infusion (Leucyna, Lizyna, Fenyloalanina, Treonina, Cysteina, Histydyna, Izoleucyna, Metionina), Leucrose Peptide Infusion (Leucyny Di Peptyd)

   


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

  Покупатели этого товара так же приобрели: