Produkty

Бестселлеры

DAA Real Pharm 300g to kwas d-asparginowy w najczystszej postaci, zaliczany do grupy aminokwasów endogennych. .

More details

69,00 zł

Добавить в избранное

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • DAA Real Pharm 300g to kwas d-asparginowy w najczystszej postaci, zaliczany do grupy aminokwasów endogennych. Jego stosowanie zaleca się przede wszystkim osobom uprawiającym sport lub mającym do czynienia z zintensyfikowanym wysiłkiem fizycznym. 
  Produkt wspomaga również wzrost siłyprzyrost beztłuszczowej masy mięśniowej.

  DAA Real Pharm 300g dodatkowo odgrywa ważną rolę w produkcji hormonów płciowych, powoduje zwiększenie libido oraz powstawania testosteronu, a co za tym idzie, poprawia jakość życia seksualnego 

  Dawkowanie: 
  Porcję produktu 1,5 g wymieszać z 200 ml wody lub soku. Nie przekraczać maksymalnej 1 porcji produktu do spożycia dziennie.   Skład:

  Składniki aktywne:w porcji (1,5 g)
  Kwas D-asparaginowy1490 mg

  Składniki: kwas d-asparaginowy, aromat, sukraloza (substancja słodząca), barwniki dla smaków: grejfrutowy – E122, pomarańczowy – E110, wiśniowy – E124, ananasowy – E104, cytrynowy – E104. (E122, E110, E124, E104 – może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci). Zawiera substancje słodzące. 


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.