Produkty

Бестселлеры

627933023656

- 3 formy kreatyny 
- Pomaga budować mięśnie i siłę 
- Brak wypełniaczy 

More details

32,50 zł

Добавить в избранное

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • Opis

  - 3 formy kreatyny 
  - Pomaga budować mięśnie i siłę 
  - Brak wypełniaczy 

  Istnieje ponad 300 badań potwierdzających, że zaraz po białku, kreatyna była i jest numerem jeden, jeżeli chodzi o budowanie mięśni. Głównym celem kreatyny jest dostarczanie siły i mocy. Dlatego MUTANT zdecydował się dostarczyć gwiazdę wszystkich kreatyn - MUTANT CREAKONG. Jedyna taka mieszanka trzech form wiodących światowych źródeł kreatyny. Każda jest opatentowana i poparta badaniami klinicznymi. 

  Suplement diety, który przyspiesza przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej, a także pomaga w szybkim czasie zwiększyć własną masę ciała. 

  Odżywka, dzięki której następuje szybki wzrost siły i wytrzymałości.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Покупатели этого товара так же приобрели: